Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Autobuss debesīs" piedāvā Antihitu koncertu

2008-03-07

Ar šo koncertu grupa “Autobuss debesīs” vēlas atskatīties uz desmit pastāvēšanas gados izpildītā repertuāra interesantākajām dziesmām, kuras dažādu iemeslu dēļ nav kļuvušas par hitiem, nav skanējušas radio un tikpat kā nav atskaņotas koncertos.

Koncerta, kas šoreiz nav iecerēts kā jautra ballīte, bet gan pārdomu un mūzikas baudīšanas vakars intīmā gaisotnē, programmas pamatā būs gan Imanta Kalniņa, gan pašu grupas dalībnieku komponētās dziesmas, kuras dzīvajā izpildījumā dzirdēt praktiski nav iespējams.

Programmā skanēs dziesmas “Viņa pastarā diena”, “Pie mežrozīšu krūma”, “Alejas”, “Vakar sapnī atlaidās”, “Es zinu”, “Kur gan jūs esat?”, “Klusai, klusai”, “Logs puspavērts”, “No šīs dienas” un citas dziesmas.

“Desmit gadu laikā “Autobuss debesīs” repertuārā ierakstītas vairāk nekā 100 dziesmas - gan Imanta Kalniņa darbi, gan mūsu pašu sacerējumi. Jau sen pierasts, ka koncertos skan tikai tās dziesmas, kuras zina plašs klausītāju loks, taču ir arī citas, kuras savā ziņā var pat dēvēt par daudz skaistākām un noskaņu ziņā bieži vien dziļākām. Pagājušajā gadā mēs ļoti daudz koncertējām visā Latvijā ar vārda tiešā nozīmē krāšņu Imanta Kalniņa populārāko dziesmu programmu, bet pēc tam sapratām, ka būtu pienācis laiks šādam – daudz savādākam koncertam, kuram ar komerciālu domāšanu nebūs nekā kopīga,” uzskata grupas mūziķi.

Savdabīgais Antihitu koncerts nav vienīgais grupas “Autobuss debesīs” jaunums. Šobrīd grupa sākusi darbu pie pilnīgi jaunu dziesmu programmas, kuras autori būs paši grupas dalībnieki. Līdz ar to jau pārskatāmā nākotnē grupa plāno pēc ilgākas pauzes atgriezties uz skatuves ar pavisam jaunām dziesmām, svaigām noskaņām un savādāku skanējumu.

Antihitu koncerts sāksies plkst. 23.30, bet tā noskaņa klubā valdīs jau stundu iepriekš.
 

Pēdējās ziņas

2008-03-07 Pašvaldība izvērtējusi 16. martā pieteiktos pasākumus
2008-03-07 airBaltic uzsāks tiešos lidojumus no Rīgas uz Norčepingu
2008-03-07 Laikraksts: Vērtīgu valsts īpašumu Rīgas centrā iznomās par tirgum neatbilstošu cenu
2008-03-07 Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu konkursā visplašāk pārstāvēta Vidzeme un Kurzeme
2008-03-07 Tallinas lidosta nav ievērojusi nakts alkohola tirgošanas ierobežojumus
2008-03-07 Klaipēdā atrastu karalaika lādiņu dēļ otro dienu traucēta prāmju satiksme
2008-03-07 Globālās tūrisma nozares apgrozījums šogad varētu sasniegt astoņus triljonus dolāru
2008-03-06 Pasaulslavenais baroka trompetists Frīdemans Immers Rīgā
2008-03-06 Starptautiskajā Dmitrija

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski