Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tallink un Aker Yards radījis Baltijas jūras princesi

2008-03-06

Saskaņā ar uzņēmuma plāniem M/S Baltic Princess līnijā Tallinna – Helsinki sāks kursēt šī gada vasarā, nomainot M/S Galaxy, kas starp Tallinu un Helsinkiem kursē šobrīd. M/S Galaxy tiks novirzīta maršrutā Turku – Stokholma. Paredzēts, ka M/S Festival, kas šobrīd kursē starp Stokholmu un Turku, sāks kursēt Rīga – Stokholma maršrutā. 

„Līdz ar M/S Baltic Princess jaunumi būs ne tikai Tallina – Helsinki līnijā, bet, novirzot prāmjus uz citiem maršrutiem, pozitīvas izmaiņas notiks vienlaicīgi trīs maršrutos,” pastāstīja Mr.Keijo Mehtonen, AS Tallink Grupp valdes loceklis. „Mēs vēlamies piedāvāt jaunu kruīza ceļojumu pieredzi mūsu pasažieriem,” piebilda Mr.Mehtonen.

M/S Baltic Princess ir jau ceturtais kruīza prāmis, ko `Aker Yards` būvē kompānijai Tallink; piektā prāmja būvniecība uzsākta kuģu būvētavā Rauma pilsētā, Somijā. Arī pagājušā gada pavasarī Somijas kuģu būvētava nodeva kompānijai Tallink prāmi M/S Star.

„Mēs lepojamies, ka Tallink ir uzticējis mums savu kuģu būvniecību. Savstarpēji profesionālā uzticēšanās mūs ir izveidojusi par biznesa sadarbības partneriem vairāku gadu garumā,” pastāstīja Mr. Juha Heikinheimo, `Cruise & Ferries` nodaļas atbildīgā persona, `Aker Yards`.

212 metrus garā un 29 metrus platā M/S Baltic Princess būs viens no lielākajiem kruīza prāmjiem Baltijas jūrā, kas var uzņemt 2 800 pasažierus. Komforts, greznība un praktiskums ir galvenās prāmja būvniecības vadlīnijas, ko nosaka mūsdienu pasažieris. Uz prāmja maksimāli tiks izmantotas `high-tech` iespējas. 927 kajītes, vairāki restorāni un visdažādākās izklaides un atpūtas iespējas, kā arī ievērojams konferenču centrs ar vairāk kā 450 vietām – tas viss veido M/S Baltic Princess arī par daudzfunkcionālu viesnīcu, kas atrodas jūrā, ar neatkārtojamu atmosfēru, vidi un apkārtni.

Mākslinieku vizuālais M/S Baltic Princess zīmējums: www.akeryards.com // Media centre // Image library // Vessels // Cruise 4, NB 1361.


AS Tallink Grupp ir Eiropas vadošais prāmju operators, kas piedāvā augstas kvalitātes mini kruīza ceļojumus un pasažieru pārvadājumus Baltijas jūras Ziemeļu reģionā. Tallink ir arī stabils jūras kravas satiksmes dalībnieks Baltijas jūrā. Tallink īpašumā ir 18 kuģi, kas veic regulāru satiksmi 7 dažādos maršrutos starp Igauniju, Zviedriju, Latviju, Somiju un Vāciju. Prāmji kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu. Tallink pārvalda arī viesnīcu ķēdi Tallink Hotels ar divām viesnīcām Tallinā. Kompānija piedāvā konferenču pakalpojumus gan jūrā uz prāmjiem, gan krastā konferenču centros mūsu viesnīcās. AS Tallink Grupp kopumā nodarbina vairāk kā 6 500 darbiniekus. 2006/2007 finanšu gadā, laikā no 2006.gada 1.septembra līdz 2007.gada 31.augustam, AS Tallink Grupp apkalpoja 7 miljonus pasažierus un kompānijas ieņēmumi sasniedza 761 miljonu EUR.

Aker Yards ASA,  Aker Yards, Cruise & Ferries – www.akeryards.com .
 

Pēdējās ziņas

2008-03-06 Pasaulslavenais baroka trompetists Frīdemans Immers Rīgā
2008-03-06 Starptautiskajā Dmitrija
2008-03-06 Kluba "Micrecbārs" akustiskais koncerts
2008-03-06 Par SIA „SALIENA GOLF” reorganizācijas pabeigšanu
2008-03-06 Sagatavoti konkursa dokumenti māju iepirkšanai
2008-03-06 Grupa "Huskvarn" izdod dubultizlasi
2008-03-06 Muzikālais teātris RīBēJa MuTe izsludina zīmējumu konkursu "Es un mans suns darbos un nedarbos"
2008-03-06 AS Tallink Grupp apkalpojusi rekordlielu februāra mēneša pasažieru skaitu
2008-03-06 Almers Ludviks aicina rīdziniekus aktīvāk pieteikties Rīgas maratonam

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski