Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tūrisma ekosertifikāta "Zilais karogs" starptautiskajai žūrijai izvirzītas 11 Latvijas peldvietas un trīs jahtu ostas

2008-03-06

Nacionālā žūrija, balstoties uz "Zilā karoga" koordinācijas sagatavoto pieteikumu izvērtējumu, noraidīja Jūrmalas pašvaldības pieteikumu "Zilā karoga" iegūšanai Bulduru peldvietā. Starptautiskās žūrijas un koordinācijas veiktā pieteikumu izvērtēšana beigsies šī gada 27.aprīlī.

Starptautiskajai žūrijai no Latvijas izvirzīta Liepājas pilsētas Dienvidrietumu pludmale, pludmale pie stadiona, Beberliņu sporta un atpūtas takas pludmale, Ventspils pilsētas pludmale, Abragciema kempinga peldvieta, Majoru un Jaunķemeru peldvietas, Vecāķu un Vakarbuļļu peldvietas Rīgā, Stropu ezera peldvieta un peldvieta "Stropu vilnis" Daugavpilī.

Jahtu ostu kategorijā pieteikumi ir saņemti no Ventspils jahtu ostas "Ventspils marina", Pāvilostas jahtu osta "Pāvilostas marina" un jahtu ostas "Liepājas jahtu centrs".

Šogad no Latvijas izvirzītais kandidātu skaits ir lielākais kampaņas vēsturē Latvijā. "Zilā karoga" programma Latvijā tiek īstenota kopš 1998.gada. "Zilā karoga" programma ir viena no piecām globālā Vides izglītības fonda ("FEE International") programmām.

Tā balstās uz 29 stingriem kritērijiem ūdens kvalitātes, vides pārvaldes, vides informācijas un izglītības, kā arī labiekārtojuma un servisa jomās.

"Zilā karoga" un citas "FEE International" programmas Latvijā īsteno "Vides izglītības fonds" sadarbībā ar Vides ministriju un Latvijas Vides aizsardzības fondu. Papildu informācija par fonda darbību atrodama interneta mājaslapā "www.videsfonds.lv".

Nacionālās žūrijas sastāvā ir Vides ministrijas, Veselības ministrijas, Satiksmes ministrijas, Sabiedrības veselības aģentūras, Latvijas Pašvaldību savienības, Tūrisma attīstības valsts aģentūras, Zēģelētāju savienības, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Hidroekoloģijas institūta, Vides aizsardzības kluba un Vides izglītības fonda pārstāvji. "Zilā karoga" nacionālo žūriju vada vides ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

 

Pēdējās ziņas

2008-03-06 Pasaulslavenais baroka trompetists Frīdemans Immers Rīgā
2008-03-06 Starptautiskajā Dmitrija
2008-03-06 Kluba "Micrecbārs" akustiskais koncerts
2008-03-06 Par SIA „SALIENA GOLF” reorganizācijas pabeigšanu
2008-03-06 Sagatavoti konkursa dokumenti māju iepirkšanai
2008-03-06 Tallink un Aker Yards radījis Baltijas jūras princesi
2008-03-06 Grupa "Huskvarn" izdod dubultizlasi
2008-03-06 Muzikālais teātris RīBēJa MuTe izsludina zīmējumu konkursu "Es un mans suns darbos un nedarbos"
2008-03-06 AS Tallink Grupp apkalpojusi rekordlielu februāra mēneša pasažieru skaitu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski