Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Dženeta Džeksone izdod savu desmito albumu

2008-03-05

Albuma ierakstā tika iesaistīti tādi pazīstami producenti Rodnijs Džerkins, Dženetas dzīvesbiedrs Džermēns Duprī, Ne-Yo, Stargate, Trikijs Stjuarts un The-Dream. Dziesmā “So Much Betta” dzirdami fragmenti no Francijas house mūzikas dueta “Daft Punk” dziesmas “Daftendirekt”.

“Disciplīna ir ideja, kas vieno visas dziesmas šajā albumā. Disciplīna vienmēr bijusi viena no mana rakstura pamatīpašībām un manas karjeras stūrakmeņiem, bet tikai šajā ierakstā es pirmoreiz sapratu tās patieso nozīmi – disciplīna nenozīmē būt perfekcionistam, kāda es biju, izdodot savu pirmo veiksmīgo albumu “Control”. Disciplīna bijusi tā, kas man ļāvusi nesabrukt pēc attiecību izjukšanas un noturējusi mani uz ceļa, tā bijusi mana pašaizsardzība.” skaidro Dženeta. “Jaunajā albumā es vēlējos izpētīt dažādus muzikālos scenārijus – eksotiskus, erotiskus, bet visus – vienlīdz dziļi emocionālus.”

Kritiķi jauno albumu uzņēmuši dalītām jūtām, kā pozitīvu faktu minot to, ka Dženeta atgriezusies pie sava 80.gadu jutekliskā skanējuma, bet kritizējot dažviet pārlieki digitalizēto aranžējumu un viņas vecumam neatbilstošo tīņu sarunvalodas izmantošanu dziesmu tekstos.

Albuma pirmais singls “Feedback” Amerikā neguva cerētos panākumus, tāpēc tikko klajā laists otrais singls “Rock With U”, kura nosaukums simboliski saskan ar Maikla Džeksona agrīno hitu.

Albums “Discipline” ir pirmais ieraksts, kas tapis, dziedātājai atgriežoties izdevniecībā “Universal”, kas izdeva viņas debijas albumu pirms vairāk kā 25 gadiem. Tas ir arī pirmais ieraksts, kurā Dženeta nesadarbojas ar saviem ilggadējiem producentiem Džimiju Džemu un Teriju Luisu un kurā nav iekļautas viņas pašas sarakstītas kompozīcijas.

“Universal” paspārnē esošās kompānijas “Island Def Jam” boss Antonio “L.A.” Reid izteicis prognozi, ka līdzās Meraijas Kerijas jaunajam albumam “E=MC²” Dženetas jaunākais studijas veikums “Discipline” būs šī gada galvenie sieviešu kārtas izpildītāju izdotie albumi.

Pēdējās ziņas

2008-03-05 Apsveikumi Liepājai dzimšanas dienā
2008-03-05 Cikla Piektdienu muzikālās pēcpusdienas koncertu IL TROMBONE
2008-03-05 Liepāja piedalīsies izstādē Berlīnē
2008-03-05 Ceļojumu pa Ventspils ostas akvatoriju vadīs audiogids
2008-03-05 Vācijas arodbiedrības rīkotie streiki ietekmēs lidostu darbību
2008-03-05 Valmieras Tūrisma informācijas centrā prezentēs Valmieras rajona tūrisma karti
2008-03-05 "Zilā karoga" nacionālā žūrija izvirzīs pieteiktos iesniegumus starptautiskajai žūrijai
2008-03-05 Jautājums par lidojumiem no Liepājas un Ventspils rosina plašas diskusijas valdībā
2008-03-05 Izdotas jaunas pastkartes par Rūjienu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski