Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Liepājā jaunieši izstrādās tūrisma maršrutus

2008-02-26

Projekta atklāšanas laikā jauniešiem tiks sniegta informācija par projekta gaitu, kā arī apbalvos četrus labākos attēlu īpašniekus. Atklāšanā piedalīsies arī jauniešu starptautisko programmu aģentūras "Jaunatne darbībā" pārstāvji.

"IMKA Liepāja" projektu "Piedzīvojums Liepājā" uzsāka, aicinot jauniešus iesūtīt attēlus ar, viņuprāt, interesantām un nozīmīgām vietām Liepājā un Liepājas rajonā.

Projekta mērķis ir izveidot jauniešu grupu, kura izstrādās pārgājienu un "pilsētas ralliju" maršrutus, organizēs pārgājienus Liepājā un Liepājas rajonā. Projektu koordinē "IMKA Liepāja", to finansē Eiropas Savienības programmas "Jaunatne darbībā" un līdzfinansē Liepājas dome.

19.februārī notika attēlu izvērtēšanas komisijas tikšanās, kurā piedalījās "IMKA Liepāja" valdes priekšsēdētājs Edmons Gruduls, Liepājas reģiona Tūrisma informācijas biroja vadītāja Monta Krafte, Liepājas Pedagoģijas akadēmijas studiju programmas "Tūrisma vadība" direktore Ilze Grospiņa, Liepājas Jaunatnes centra direktors Pāvels Jurs, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš un viņa palīdze Elīna Tolmačova.

Jauniešu organizācija "IMKA Liepāja" ir dibināta 2007.gada 22.februārī. Lai arī organizācija ir jauna, tā ir strauji augoša. Organizācijas biedri ir gan liepājnieki, gan Liepājas rajona jaunieši, kā arī tie, kuri dzīvo citās Latvijas pilsētās, bet Liepājā studē. Organizācija nodibinājusi ciešas partnerattiecības ar vairākām jauniešu NVO.

Jauniešu organizācija "IMKA Liepāja" ir organizējusi un piedalījusies vairākās starptautiskās jauniešu apmaiņas programmās, rīkojusi kampaņu nedēļas pret vardarbību ietvaros, piedalījusies informatīvos un izglītojošos pasākumos Liepājas jauniešiem, organizējusi pasākumus Karostas bērniem un jauniešiem. Organizācijas "IMKA Liepāja" mērķis Liepājā un tās rajonā ir uzlabot un radīt jauniešiem vidi, kur viņi varētu justies droši un izpaust sevi.

 

Pēdējās ziņas

2008-02-26 Morisejs izdod labākās dziesmas un gatavo jaunu albumu
2008-02-26 Krāslavas rajonā sākas Ziemas skola ekoizglītībā
2008-02-26 Tiesa lems par izlīgumu strīdā par "Hotel de Rome" nomas līgumu
2008-02-26 Latvijā pērn bijis trešais straujākais tūristu skaita pieaugums ES
2008-02-26 Pērn ceļotāji pāri Latvijas robežai skaidrā naudā pārvietojuši gandrīz 19 miljonus eiro
2008-02-25 Dons + Leila?
2008-02-25 Aizdomīgā priekšmeta dēļ reisi no lidostas "Rīga" netika būtiski kavēti
2008-02-25 Rīdziniekus aicina piedalīties izšķirošajā balsojumā par Rīgas iekļaušanu spēlē "Monopols"
2008-02-25 Lidosta "Rīga" strādā ierastajā darba režīmā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski