Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Spriedīs par velonovietnēm Rīgā

2008-02-21

Sanāksmes laikā arī tiks uzklausīts ziņojums par velosatiksmes attīstības tendencēm pilsētā. Sapulce būs atklāta un uz to aicināti visi interesenti.

Kā ziņots, ir apkopoti iedzīvotāju priekšlikumi par vietām, kur, pēc pilsētnieku domām, Rīgas vēsturiskajā centrā būtu nepieciešams ierīkot jaunas velonovietnes.

Nedēļas laikā tika saņemti vairāki desmiti ieteikumu. Izpilddirektora vietnieks izsaka pateicību par paustajiem priekšlikumiem un atzīst, ka lielā mērā tie bija prognozējami. „Velobraucējus bez konkrētām novietņu atrašanās vietām interesē to esamība kā tāda un drošība,” secina Ģ. Auškāps un atzīst, ka riteņbraucēju skaits ar katru gadu pilsētā pieaug, bet problēmas paliek iepriekšējās. Velostāvvietu trūkums ir tikai viena no tām.

„Esmu patīkami pārsteigts, ka Rīgas dome ir sākusi risināt šos jautājumus. Es atbalstu ideju par apsargājamu velostāvvietu ierīkošanu. Šim nolūkam varētu pārveidot daļu no esošajām autostāvvietām, piemēram, pie Kongresu nama, Jēkaba Kazarmām, Coca-Cola Plaza u.c., varbūt kaut kur krastmalā,” raksta viens no priekšlikumu iesūtītājiem Juris Linde.

Sanāksmē piedalīsies Rīgas domes Satiksmes departamenta Starptautisko projektu un velosatiksmes attīstības nodaļas projektu vadītājs Jānis Andiņš, Izglītības departamenta Izglītības pārvaldes priekšnieks Ivars Balamovskis, pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” direktors Egils Dīriņš, SIA “Europark Latvija” valdes loceklis Mārtiņš Meisītis, Rīgas pašvaldības aģentūras “Rīgas dārzi un parki” direktora vietnieks Uldis Zommers, SIA “Velokurjers” izpilddirektors Oļegs Stoļerovs, Apmeklētāju pieņemšanas centra vadītāja Inese Krustiņa u. c.

Pēdējās ziņas

2008-02-21 22.februārī Cēsu Izstāžu namā notiks seminārs par kultūras pieejamību Cēsu rajonā
2008-02-21 A. Ludviks tikās ar Polijas vēstnieku Latvijā
2008-02-21 Latvija un Ungārija pārstāvēs viena otru vienotas formas vīzu izsniegšanā
2008-02-21 Saeima lems par ES nolīgumu ar ASV par aviokompāniju pasažieru datu apstrādi
2008-02-21 Dabas muzejā notiks Gidu dienas
2008-02-21 Notiks tūrisma darba grupas sēde par gatavošanos šī gada tūrisma sezonai Rīgā
2008-02-21 Krievija iesaldē "Lufthansa" banku kontus
2008-02-21 "British Airways" paaugstinās degvielas piemaksas
2008-02-21 Rīgas tūrisma sezonu atklās aprīļa beigās

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski