Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsētas dome izdod jaunu tūrisma informatīvo brošūru "Jūrmala 2008"

2008-02-19

Brošūra tiks izdota latviešu, krievu, angļu, vācu, somu, zviedru, norvēģu, lietuviešu un igauņu valodās. Un tajā tiek sniegta informācija par atpūtas un izklaides iespējām Jūrmalā ne tikai vasaras, bet arī ziemas, pavasara un rudens mēnešos.

Tās ievaddaļā ir izvietota informācija par Jūrmalas vēsturi. Brošūrā ir atrodams arī pilsētas kultūras, sporta un izklaides pasākumu plāns - visam 2008.gadam, kurā ir ne tikai lielāko koncertu klāsts, bet arī pasākumi ģimenēm ar bērniem, sporta cienītājiem, tādejādi jau savlaicīgi ir iespējams plānot savas brīvdienas.

Brošūrā publicēta pilsētas karte ar apskates objektu maršrutiem, velomaršrutiem un dabas takām un pludmalēs atzīmētiem bērnu rotaļlaukumiem, ļaus Jūrmalas viesiem vieglāk orientēties pilsētā.

Informatīvā brošūrā ir ievietota informācija par Jūrmalas kūrorta ārstniecības iestādēs pieejamo daudzveidīgo ārstnieciskām procedūrām. Brošūrā ir arī apkopota informācija par iespējamo telpu īri, kā arī ārpus darba iespējamās atpūtas iespējas, tādejādi netiek piemirsts par biznesa cilvēkiem, kuri plāno konferences un seminārus. Tāpat šajā brošūrā ir iespējams atrast informāciju par pilsētas naktsmītnēm un to cenu piedāvājumiem, tāpat arī par restorāniem un kafejnīcām.

Brošūra „Jūrmala 2008” ir viens no Jūrmalas pilsētas domes šogad izdotajiem tūrisma informatīvajiem materiāliem. Tā jau ir prezentēta tūrisma izstādēs Norvēģijā, Vācijā, Somijā un Latvijā. Jebkurš interesents var to saņemt bezmaksas Jūrmalas tūrisma informācija centrā, Lienes ielā 5, Majoros un Jūrmalas tūrisma informācijas punktā Priedainē, pie iebraukšanas pilsētā, kā arī Latvijas tūrisma informācijas centros.
 

Pēdējās ziņas

2008-02-19 Rīdzinieki iesaka velosipēdu novietošanas vietas pilsētā
2008-02-19 Jūrmalas pilsētas dome izdod jaunu tūrisma brošūru "Jūrmalas kūrortpilsētas arhitektūra"
2008-02-19 Preses konference Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā
2008-02-19 Svinēs Meteņdienu Alūksnes muižas parkā
2008-02-19 Noteiks kārtību nekustamo īpašumu izmantošanai izglītības, sporta un brīvā laika vajadzībām
2008-02-19 Iepazīšanās ar Dzintara Soduma jauno romānu RCB Annas filiālbibliotēkā
2008-02-19 Aizkrauklē izsolē pārdos viesnīcu "Pērse"
2008-02-19 Ar bezmaksas ekskursijām popularizēs gida profesiju
2008-02-19

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski