Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Meksikas noskaņas Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā

2008-02-14

Līvāni, 14. februāris. Šogad, no 13. februāra līdz 8. martam Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē ir skatāma Sigitas Lapiņas fotogrāfiju izstāde Meksika – krāsainā, neiepazītā, savādā. Ar izstādi Meksika – krāsainā, neiepazītā, savādā Sigita Lapiņa ir centusies parādīt savu intuitīvo vērojumu, izjūtu, iespaidu un emociju kopumu, par šo mītu un leģendu apvīto zemi.

Šajā izstādē ir parādīts tikai pavisam neliels daudzums no iegūtajiem fotomirkļiem, kopā izstādē ir skatāmas gandrīz 60 fotogrāfijas, bet katrs mirklis ir pārvērsts jūdzē, smaidā, smaržā vai garšā.

Fotogrāfijas ir unikālas un tēmas netradicionālas – cilts indiāņi, vienkārši garāmgājēji, neskartās un ar tūristiem nepiepildītās vietas un ainavas. Kā atzīst pati darbu autore: „Tā ir sava veida meditācija, klaiņojot pa kādu svešu pilsētu, laukiem vai pakāpjoties kalnos, meklēt rakursus, portretus, paļauties uz nejaušību un savām zināšanām.”

Sigita Lapiņa savus izstādes apmeklētājus spēj pārsteigt ne tikai ar unikālu un profesionālu fotogrāfiju, bet arī ar instalācijām, kas ir atceļojušas no Meksikas, papildinot un ļaujot patiešām izjust Meksiku – krāsainu, neiepazītu un savādu.

Tos, kurus ir ieinteresējusi šī izstāde, to var apskatīt Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē no 13. februāra līdz 8. martam.

Tāpat arī visi interesenti tiek gaidīti uz informatīvi neformālu tikšanos ar autori 6. martā plkst. 16:00 Latgales mākslas un amatniecības centra izstāžu zālē. Pasākumā piedalīsies arī folkloras kopa „Ceiruleits” daloties atmiņās par pieredzēto Meksikā, Līnijdeju klubs „Black coffe” meksikāņu deju ritmos kā arī tiks prezentēti daži piemēri no neparastās meksikāņu virtuves.

Pēdējās ziņas

2008-02-14 Ielūgums uz Atvērto durvju nedēļu aviokompānijā airBaltic
2008-02-14 Rallija komanda "Skandi Auto Rally Team" atgriežas N4 klasē
2008-02-14 Izmaiņas 4. Starptautisko jauno komponistu meistarkursu Dundagā norisē
2008-02-14 Rīgas pašvaldība atbalstīs jauniešu hokeja komandas dalību Baltkrievijas čempionātā
2008-02-14 Lūgs atbalstu dalībai Gēteborgas grāmatu gadatirgū
2008-02-14 Labāki nosacījumi Rīgas jūgendstila centra muzeja izveidei Alberta ielā 12
2008-02-14 Rīgas dome atbalstīs rakstu krājuma "Arhitektūras un mākslas mantojums Rīgai" izdošanu
2008-02-14 Gada pirmajā mēnesī apkalpoto pasažieru ziņā lidosta „Rīga” līdere Baltijā
2008-02-14 Liepāja piedalīsies izstādē Tallinā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski