Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspils Amatu māja apbur "BALTTOUR 2008" apmeklētājus

2008-02-12

Izstādē notika pagājušās nedēļas nogalē Ķīpsalas izstāžu hallē Rīgā, un to apmeklēja 20 367 interesenti. Ventspili gadatirgū pārstāvēja Ventspils Tūrisma informācijas centra, Livonijas ordeņa pils, Amatu mājas, Sāremā kuģu kompānijas Ventspils biroja, kā arī Ventspils tūrisma firmu un naktsmītņu pārstāvji.

Izstādē tika prezentēts jaunais Ventspils tūrisma buklets, kurā, ņemot vērā dažādās tūristu intereses un vajadzības, akcentēts pilsētas daudzveidīgais atpūtas piedāvājums ģimenēm Zilā karoga pludmalē, muzejos, sporta kompleksos, parkos un dārzos.

Īpašu apmeklētāju interesi šogad izraisīja Ventspils Amatu māja. Stendā izvietotās 19. gadsimta klases solos sēdās teju vai katrs apmeklētājs. Prasīgo un atraktīvo skolotāju Līgas Reiteres un Initas Kačevskas vadībā ikviens varēja apgūt glītrakstīšanas prasmes. Īpaši uzcītīgie saņēma ne tikai skolotāju uzslavu, bet arī balvu – Ventspils muzeja speciāli izstādei izgatavotos suvenīrus – sērkociņu kastītes ar Amatu mājas, Livonijas ordeņa pils, Piejūras brīvdabas muzeja u.c. attēliem. Padomus dažādu kaišu un likstu ārstēšanā sniedza Zāļu sieva. Noslēpumainais zālīšu kastītes saturs ar savu smaržu vilināt vilināja arvien jaunus tautas medicīnas piekritējus. Tika ostīts, maisīts un minēts līdz tapa skaidrs – jābrauc uz Ventspils Amatu māju Zāļu sievas pieredzi smelties!  

Netrūka ceļotāju, kas vēlējās izmantot iespēju par īpašām cenām (ar 50% atlaidi) rezervēt biļetes uz Ventspils – Sāremā sala – Ventspils prāmja reisiem. Bieži tika vaicāts prāmju kustības grafiks un cenas no Ventspils uz Rostoku Vācijā un Nineshamni Zviedrijā.

Vērojams, ka apmeklētājus interesēja arī iespēja romantiskā gaisotnē sagaidīt Valentīndienu, ko piedāvāja Ventspils rajona viesu nams „Sārnate” un „SPA Hotel Usma”. No Ventspils naktsmītnēm vispieprasītākā informācija bija par „Piejūras kempingu”.

Tūrisma gadatirgus BALTTOUR norisinājās jau piecpadsmito reizi. Pirmo reizi izstādes vēsturē tā notika divās izstāžu hallēs. No tām viena bija veltīta tieši Latvijas reģioniem. Tūrisma speciālisti BALTTOUR uzskata par startu jaunajai tūrisma sezonai, jo tieši šajā pasākumā parasti tiek pirmo reizi prezentēti nākošās sezonas jaunumi.


Kā ierasts, pirmā izstādes diena (8. februāris) bija veltīta profesionāļiem, kuras laikā notika tūrisma nozares speciālistiem veltītas konferences, semināri un prezentācijas. Savukārt, sestdiena un svētdiena bija paredzēta plašam interesentu lokam.

 

Pēdējās ziņas

2008-02-12 Red Bull Crashed Ice - Toms Hartmanis gūst traumu, uzvar Mīka Jouhkimainens
2008-02-12 Liepājai daudzpusīgākais stends izstādē "Balttour 2008"
2008-02-12 Aspazijas mājā Dubultos atklās Andra Sīmaņa fotoizstādi "Noskaņu atspulgi"
2008-02-12 Maijā sāks cīņu pat tiesībām Latvijā 2014.gadā rīkot pasaules hokeja čempionātu
2008-02-12 Maijā sāks cīņu par tiesībām Latvijā 2014.gadā rīkot pasaules hokeja čempionātu
2008-02-12 Laikraksts: Lētās lidmašīnu biļetes dzen bezcerībā Lietuvas autobusu satiksmes kompānijas
2008-02-12 Singapūrā atklāts pasaulē lielākais panorāmas ritenis
2008-02-12 Vecgulbenes muižas kompleksa atklāšanā plānojusi piedalīties kultūras ministre Demakova
2008-02-12 Siguldas tūrisma produkta "Siguldas Spieķis" veidošanai pieteikušies 25 uzņēmumi

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski