Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Siguldas tūrisma produkta "Siguldas Spieķis" veidošanai pieteikušies 25 uzņēmumi

2008-02-12

Jaunais Siguldas novada tūrisma produkts būs reģiona karte, kura darbosies pēc "City Card" principa, vienā piedāvājumā apvienojot populārākos tūrisma objektus, atrakcijas, naktsmītnes, restorānus un citas atpūtas iespējas.

Kā pastāstīja Abzone, otrdien, 12.februārī, notiks kārtējā tikšanās, lai precizētu visus pieteikušos uzņēmumus un iestādes, kas vēlas veicināt tūrisma attīstību Siguldā un tās apkārtnē.

Plānots, ka tālāk tiks veikta kartes programmatūras izstrāde, nolasītāju terminālu uzstādīšana un karšu iegāde, mājaslapas izveide un bukletu sagatavošana, sacīja Abzone.

Kā ziņots, karte "Siguldas Spieķis" darbosies 24 stundas un tā būs ieejas biļete uz vairākām atrakcijām, muzeju ekspozīcijām un citām tūristu piesaistes vietām, vienlaicīgi sniedzot nozīmīgas atlaides dažādiem tūrisma pakalpojumiem Siguldas reģionā.

"Siguldas Spieķa" panākumu atslēga slēpjas sadarbībā - realizējot šo projektu, ieguvēji būs vairākas puses. Siguldas reģions kļūs par vienu no labāk organizētajiem tūrisma galamērķiem Latvijā. Šāda produkta izveidošana veicinās tūristu uzturēšanās laika palielināšanos reģionā.

Savukārt tūristi un apmeklētāji iegūs jaunu ceļojuma ideju, labi organizētu tūrisma produktu un naudas ietaupījumus. Arī uzņēmējiem ir labums - papildu reklāma par zemākām izmaksām, veicināta vienota tūrisma produkta pārdošana, saistot to ar Siguldas vārdu, un attīstīta savstarpējā sadarbība kopīgu mērķu sasniegšanai.

Reģionālās kartes izveidošana ir laikietilpīga un prasa daudzu organizatorisku jautājumu risināšanu. Paredzēts ieviest speciālu norēķināšanās un uzskaites sistēmu. Tāpat norit darbs pie kartes dizaina izstrādes. Turpmāk sekos pati kartes izgatavošana, karšu nolasītāju uzstādīšana, bukleta sagatavošana, kā arī jaunas sadaļas izveide Siguldas pašvaldības mājaslapā "www.sigulda.lv".


 

Pēdējās ziņas

2008-02-12 Ventspils Amatu māja apbur "BALTTOUR 2008" apmeklētājus
2008-02-12 Red Bull Crashed Ice - Toms Hartmanis gūst traumu, uzvar Mīka Jouhkimainens
2008-02-12 Liepājai daudzpusīgākais stends izstādē "Balttour 2008"
2008-02-12 Aspazijas mājā Dubultos atklās Andra Sīmaņa fotoizstādi "Noskaņu atspulgi"
2008-02-12 Maijā sāks cīņu pat tiesībām Latvijā 2014.gadā rīkot pasaules hokeja čempionātu
2008-02-12 Maijā sāks cīņu par tiesībām Latvijā 2014.gadā rīkot pasaules hokeja čempionātu
2008-02-12 Laikraksts: Lētās lidmašīnu biļetes dzen bezcerībā Lietuvas autobusu satiksmes kompānijas
2008-02-12 Singapūrā atklāts pasaulē lielākais panorāmas ritenis
2008-02-12 Vecgulbenes muižas kompleksa atklāšanā plānojusi piedalīties kultūras ministre Demakova

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski