Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmalas pilsētas dome izdevusi bukletu bērniem

2008-02-08

Pēdējo gadu laikā ļoti liels skaits ģimeņu ar bērniem apmeklē Jūrmalas pilsētu un izvēlas to kā atpūtas vietu. Tas liecina, ka ir nepieciešamība pēc plašākas informācijas par iespējām atpūsties ģimenēm ar bērniem. Jūrmalas pilsēta ir vieta, kas ir draudzīga bērniem, vieta, kur viņi tiek gaidīti, un pilsēta, kur bērni var atpūsties ikvienā gadalaikā. Turklāt Jūrmala starptautiski ir atzīta par veselīgu pilsētu.

Visa gada garumā tiek piedāvāta lieliska iespēja bērniem atpūsties „Līvu akvaparkā” un šopavasar atveramajā meža parkā Dzintaros. Lai bērni labāk iepazītu dabu un tās unikālās vērtības, pieejama arī Ķemeru nacionālā parka dabas skola, kur var daudz uzzināt par augiem, dzīvniekiem, putniem. Interesants piedzīvojums ir Ragakāpas dabas parka apmeklējums, kur var apskatīt gandrīz 300 gadu vecas priežu audzes. Turpat līdzās ir Jūrmalas Brīvdabas muzejs ar unikāliem, zvejnieku dzīvi raksturojošiem eksponātiem.

Vasaras sezonā pludmalē var aktīvi atpūsties daudzos bērnu rotaļlaukumos, kopā ar ģimeni piedalīties smilšu skulptūru celšanas festivālā, izmantot kādu no atrakcijām atrakciju parkā „Dienvidu parks”, ūdens atrakcijās „Nemo”, iespēja izmēģināt ko jaunu „Saliena golf” laukumos, kur tiek piedāvāta īpaša apmācību programma bērniem. Iespēja ko jaunu iemācīties un pašiem iesaistīties nodarbībās ir pasaku mājas „Undīne” apmeklējums. Paši var darboties amatnieku meistardarbnīcās gan Majoru un Bulduru kultūras namos, gan Jūrmalas pilsētas muzeja telpās.

Pēdējo gadu laikā ļoti populāri ir velotūrisma maršruti. Ģimenēm ir lieliska iespēja atpūsties visiem kopā, dodoties braucienos pa pilsētu, izmantojot veloceliņus un pludmali. Ja nav savu velosipēdu, Jūrmalā vairākās vietās tiek piedāvāta iespēja iznomāt velosipēdus vai velomobīļus.

Jaunajā bukletā plaši aprakstīti daudzveidīgie piedāvājumi un atpūtas iespējas. Izdevums pieejams latviešu valodā Jūrmalas un Rīgas tūrisma informācijas centros, kā arī Jūrmalas tūrisma uzņēmumos. Šī gada laikā līdzīgs buklets tiks sagatavots arī angļu un krievu valodā.

 

Pēdējās ziņas

2008-02-08 Kļūs zināmi multikulturālā centra arhitektoniskās vīzijas piedāvājumi
2008-02-08 Ziemeļu rajonā jau otrais un trešais zelta pāris
2008-02-08 Jūrmala – labākais Baltijas jūras kūrorts jau piekto gadu pēc kārtas
2008-02-08 Liepāja piedalās izstādē Hamburgā
2008-02-08 "Rīgas satiksme" lūdz pašvaldības policijas atbalstu cīņai ar tramvaju demolētājiem
2008-02-08 Lūgs atbalstīt konkursu "Jaunās zvaigznes"
2008-02-08 Pašvaldības policija uzsākusi pastiprināti patrulēt vietās, kur uzturas personas, kas nodarbojas ar prostitūciju
2008-02-08 "Liepājas iela" starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2008"
2008-02-08 Aicina ieteikt velosipēdu novietošanas vietas pilsētā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski