Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Pašvaldības policija uzsākusi pastiprināti patrulēt vietās, kur uzturas personas, kas nodarbojas ar prostitūciju

2008-02-08

RPP priekšnieks Jānis Geduševs informēja, ka pašvaldības policijas darbinieki kopš vakardienas pastiprināti patrulē vietās, kurās biežāk ir sastopamas personas, kuras nodarbojas ar prostitūciju – Jāņa Asara ielā, Aleksandra Čaka ielā, Rumbulas rajonā. Plānots veikt arī kopīgus reidus ar Valsts policijas Galvenās policijas pārvaldes darbiniekiem un kopīgi veikt situācijas analīzi, kā arī informācijas apmaiņu.
J. Geduševs uzsvēra, ka, tā kā pašvaldības policijas darbinieki nav operatīvās izziņas veicēji, viņi būs vizuālie kontrolētāji, kas veiks preventīvo darbu. Savukārt pierādījumu iegūšana un nodrošināšana atbilstoši likumā noteiktajam ir Valsts policijas kompetencē.

Atbildot uz deputātu jautājumu, vai kontroles īstenošanai ir paredzēts finansējums, RPP vadītājs J. Geduševs atzina, ka šobrīd finansējumam izmanto rezerves, bet nākotnē būs nepieciešams cits risinājums.

Rīgas domes Drošības un kārtības jautājumu komiteja jautājumu par RPP darbu, kontrolējot „Prostitūcijas ierobežošanas noteikumu” ievērošanu, atkārtoti gatavojas skatīt kādā no komitejas sēdēm martā. Uz to paredzēts uzaicināt arī Valsts policijas pārstāvjus.

Šā gada 26.janvārī stājās spēkā Ministru Kabineta noteikumi Nr.32 „Prostitūcijas ierobežošanas noteikumi”. Noteikumu prasības kopumā ierobežo vietas un teritorijas, kurās personas, kas sniedz seksuālos pakalpojumus par maksu, ir tiesīgas tos piedāvāt, kā arī sniegt. Noteikumu 14.punkts nosaka, ka šo noteikumu izpildi atbilstoši savai kompetencei kontrolē Valsts un pašvaldības policija.


Pēdējās ziņas

2008-02-08 Kļūs zināmi multikulturālā centra arhitektoniskās vīzijas piedāvājumi
2008-02-08 Ziemeļu rajonā jau otrais un trešais zelta pāris
2008-02-08 Jūrmala – labākais Baltijas jūras kūrorts jau piekto gadu pēc kārtas
2008-02-08 Jūrmalas pilsētas dome izdevusi bukletu bērniem
2008-02-08 Liepāja piedalās izstādē Hamburgā
2008-02-08 "Rīgas satiksme" lūdz pašvaldības policijas atbalstu cīņai ar tramvaju demolētājiem
2008-02-08 Lūgs atbalstīt konkursu "Jaunās zvaigznes"
2008-02-08 "Liepājas iela" starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2008"
2008-02-08 Aicina ieteikt velosipēdu novietošanas vietas pilsētā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski