Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"Liepājas iela" starptautiskajā tūrisma izstādē "Balttour 2008"

2008-02-08

Šogad, pateicoties Liepājas tūrisma uzņēmēju iniciatīvai un Liepājas pilsētas Domes finansiālam atbalstam, Liepāja tiks pārstāvēta daudz kuplākā skaitā kā parasti. Tiks izveidota „Liepājas iela”, kurā apmeklētājus gaidīs mīmi, ielu muzikanti un improvizēta Liepājas sirds - Rožu laukums. Kopējais Liepājas stenda izmērs būs gandrīz 100 m2, un tajā piedalīsies tādi tūrisma uzņēmumi un pašvaldības iestādes kā Liepājas muzejs, Liepājas Pedagoģijas akadēmija, Amatnieku nams, restorāns „Karaliskais ķēķis”, Hobi parks, Karostas cietums, „Ideju lidlauks”, Rietumkrasts, viesnīca „Līva”, viesnīca „Promenade hotel”, viesnīca „Kolumbs”, viesnīca „Fontaine Royal” un Tūrisma informācijas birojs. "Liepājas iela" atspoguļos Liepāju kā vietu ar daudzveidīgām un plašām atpūtas iespējām. Katrs uzņēmējs savu stendu noformēs individuāli, atspoguļojot savu piedāvājumu, bet visai „Liepājas ielai” būs kopīgs vienojošais noformējums – bruģēta Liepājas iela ar maršrutu „Liepāja - kā pa notīm”, stilizētu Rožu laukumu eju krustojumā, kā arī atraktīvām norādes zīmēm, kas norādīs laiku, kādā ir iespējams nokļūt no Liepājas līdz Rīgai (40 min.), Hamburgai (2h 05 min.), pludmalei (7 min.), Palangai (45 min.) u.tml.

Līdz šim Liepāja kopā ar Liepājas rajonu parasti izstādē ir startējusi Kurzemes stenda ietvaros un stenda platība ir bijusi apmēram 10 m2, kur tika prezentēts kāds viens tūrisma produkts vai jaunais piedāvājums.

Tūrisma izstāde - gadatirgus "Balttour 2008" ir Baltijā nozīmīgākā tikšanās vieta daudzu pasaules valstu tūrisma profesionāļiem, kur veidojas jauni kontakti, tiek plānoti jauni maršruti un stiprināta esošā sadarbība. Par godu izstādes 15. gadskārtai izstādes rīkotāji sagatavojuši jaunumu – izstāde pirmo reizi notiks divās hallēs. Vienā hallē sevi prezentēs Latvijas pilsētas un novadi, savukārt otrā hallē atradīsies tūroperatoru, aģentūru, viesnīcu, kā arī ārvalstu nacionālie stendi.

 

Pēdējās ziņas

2008-02-08 Kļūs zināmi multikulturālā centra arhitektoniskās vīzijas piedāvājumi
2008-02-08 Ziemeļu rajonā jau otrais un trešais zelta pāris
2008-02-08 Jūrmala – labākais Baltijas jūras kūrorts jau piekto gadu pēc kārtas
2008-02-08 Jūrmalas pilsētas dome izdevusi bukletu bērniem
2008-02-08 Liepāja piedalās izstādē Hamburgā
2008-02-08 "Rīgas satiksme" lūdz pašvaldības policijas atbalstu cīņai ar tramvaju demolētājiem
2008-02-08 Lūgs atbalstīt konkursu "Jaunās zvaigznes"
2008-02-08 Pašvaldības policija uzsākusi pastiprināti patrulēt vietās, kur uzturas personas, kas nodarbojas ar prostitūciju
2008-02-08 Aicina ieteikt velosipēdu novietošanas vietas pilsētā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski