Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Sākas tūrisma gadatirgus "Balttour 2008"

2008-02-08

15.starptautiskais tūrisma gadatirgus "Balttour 2008" norisināsies līdz šā gada 10.februārim, un tajā būs pārstāvētas Latvijas un ārvalstu tūrisma aģentūras, operatori, ārvalstu nacionālie tūrisma biroji, kas piedāvās apmeklētājiem daudzveidīgu ceļojumu maršrutu klāstu.

Pirmā izstādes diena būs veltīta profesionāļiem, kuras laikā notiks tūrisma nozares speciālistiem paredzētas konferences, semināri un prezentācijas, tajā skaitā Latvijas Institūta organizētā diskusija "Valsts konkurētspējīga identitāte: tūrisms", Čehijas tūrisma organizācijas rīkotā prezentācija "Čehijas Republika - iespaidu simfonija", Rīgas rajona prezentācija un tūrisma filmu festivāla "Tourfilm Rīga - 2008" atklāšana.

Šogad izstādē būs pārstāvētas 32 pasaules valstis. "Balttour 2008" būs liels ārvalstu nacionālo stendu īpatsvars - sevi prezentēs Somija, Igaunija, Lietuva, Baltkrievija, Čehija, Spānija, Grieķija, Turcija, Kipra un citas valstis. Gadatirgū pirmo reizi sevi prezentēs Azerbaidžāna, Andora un Portugāle, kā arī pēc ilga pārtraukuma būs Meksikas stends. Daudzveidīgu tūrisma pakalpojumu piedāvājumu sniegs Itālijas tūrisma kompānijas.

Šogad pirmo reizi atsevišķā hallē sevi prezentēs Latvijas novadu un pilsētu tūrisma pārstāvji. Izstādē būs pārstāvēti visi Latvijas novadi, kā arī pilsētas - Saldus, Liepāja, Jūrmala, Sigulda un citas.

Izstādē apmeklētāji varēs uzzināt par naktsmājām, viesu namiem un viesnīcām gan Latvijā, gan kaimiņu zemēs. Lielu interesi par dalību tūrisma gadatirgū izrādījuši pārstāvji no Igaunijas SPA kompleksiem un viesnīcām.

Pirmo reizi izstādes gaitā norisināsies tūrisma filmu festivāls "Tourfilm Rīga - 2008". Skatē piedalīsies 55 īsfilmas, kurās prezentēs pilsētas, reģionus un valstis kā tūrisma galamērķi. Filmas vērtēs profesionāla žūrija. Skates dalībnieku vidū ir atzītas Latvijas un Eiropas filmu studijas.

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja laimēt ceļojumu divām personām no tūroperatora "Tez Tour", kā arī tiešo lidojumu divām personām uz kādu no Eiropas pilsētām ar aviokompāniju "airBaltic".

Izstādi rīko Latvijas Tūrisma aģentūras asociācija (ALTA) sadarbībā ar starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrību "BT 1".

 

Pēdējās ziņas

2008-02-08 "easyJet" apgrozījums palielinājies par 14,1%
2008-02-08 "easyJet" atver bāzi
2008-02-08 Limbažu rajons izstādē "Balttour 2008" uzsvērs savas lībiskās saknes
2008-02-08 Eksperts: Latvijas neiekļaušana ASV bezvīzu programmā nav nedraudzīgs solis
2008-02-08 Ārlietu ministrs cer, ka Latvija panāks Čehiju un Igauniju bezvīzu režīma ieviešanā ar ASV
2008-02-08 Informēs par tūrisma iespējām Čehijā
2008-02-08 Siguldas novads tūrisma izstādē "Balttour 2008" prezentēs "Skotu kalniešu spēles"
2008-02-08 "Metrum": Daļa Siguldas iedzīvotāji iestājas par apbūves paplašināšanu lauku teritorijās
2008-02-08 Aicina ieteikt velosipēdu novietošanas vietas pilsētā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski