Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Tūrisma izstādē "Balttour" Alūksnes stendā sagaidīs pārsteigumi

2008-02-07

Alūksnes pilsētas domes kultūras, izglītības un sporta darba organizatore Iveta Kovtuņenko uzsver, ka šī ir viena no visapmeklētākajām izstādēm, kurā iespējams piedāvāt savu tūrisma produktu. Šogad Alūksnes pilsētas dome tūrisma gadatirgum sagatavojusi trīs jaunus produktus.
- Saņēmām interesantu piedāvājumu piedalīties tūrisma filmu konkursā, kas notiks „Balttour 2008” laikā, tādēļ tika radīta jauna reklāmfilma par Alūksni. Operators Einārs Gross uzfilmēja un samontēja filmu, Ilona Riekstiņa ierunāja tekstu, tika izveidoti arī subtitri angļu valodā, savukārt Gunārs Plukšs speciāli šai filmai komponēja mūziku. Īsfilmu skatei pieteiktas kopumā 55 filmas no 16 valstīm. Kā mums šajā konkurencē būs veicies, uzzināsim izstādes laikā.

Šogad izveidojām jaunu tūrisma informācijas bukletu par Alūksni. Tas ir ļoti krāsains un šajā mazajā bukletā ir visa nepieciešamā informācija ceļotājiem par Alūksni – tūrisma apskates objekti, muzeji, naktsmītnes, kafejnīcas un ēdnīcas. Priecājamies, ka bukletā varējām ievietot projekta „Tūristus piesaistošās pilsētas” laikā izveidotās ezertakas maršrutu, jo aicinām visus tūristus, kas plāno apmeklēt Alūksni un kam patīk pastaigas, apskatīt arī ezertaku, - saka I. Kovtuņenko.

Bukletam fotogrāfijas izvēlētas, pateicoties veiksmīgai sadarbībai ar vietējo fotogrāfu Alvitu Grīvnieku, kā arī Nacionālo bruņoto spēku Kājnieku skolu.

Šogad īstenota arī Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētāja Viktora Litaunieka ideja – izgatavota atklātne, kas ar aicinājumu „Alūksne tevi gaida!” rosina apmeklēt šogad Alūksnē plānotos lielākos kultūras un atpūtas pasākumus. Atklātnes izmēri ļauj to ērti ielikt makā, jakas, uzvalka vai bikšu kabatā. Gan buklets, gan atklātne izgatavoti SIA „Latgales druka”.

Stendu vizuālo noformējumu veido mākslinieki Antra Lielmane un Ivars Vecāns.
- Stends būs ļoti mūsdienīgs un interesants, taču, lai iepriekš neatklātu visas nianses, aicinu katru alūksnieti atrast brīvu brīdi un 8., 9. vai 10. februārī doties uz Ķīpsalas izstāžu zāli, lai savām acīm redzētu Alūksnes stendu. Alūksni izstādē prezentēs Inese Dauškane un Santa Svara. Būs arī citi pārsteigumi, ko katrs Alūksnes stenda apmeklētājs varēs saņemt, - stāsta I. Kovtuņenko.

Tūrisma gadatirgus atklāšanā piedalīsies Alūksnes pilsētas domes priekšsēdētājs Viktors Litaunieks. Viņš uzskata, ka šī starptautiskā izstāde ir iekarojusi tādas pozīcijas, ka to gaida gan tūrisma kompānijas, kas nodarbojas ar dažādu tūrisma pakalpojumu sniegšanu, gan pašvaldības un katrs ceļotgribētājs.

- Šī ir iespēja parādīt, kādi izskatāmies šodien un kurp virzāmies. Gatavošanās izstādei liek mums sasparoties un izgatavot jaunus bukletus, informatīvos materiālus un citas pilsētu reklamējošas lietas. Veidojot informatīvos materiālus, šogad bija ļoti grūti izlemt, cik plašu teritoriju aptvert, tomēr nolēmām nepārkāpt pilsētas robežas un ievietot informāciju par Alūksnē saņemamiem tūrisma pakalpojumiem. Buklets ir tikai viena iespēja reklamēt sevi tūristiem, jo vairums ceļotāju mūsdienās informāciju gūst no interneta, tādēļ gribu rosināt tūrisma uzņēmējus izmantot šo iespēju. Aicinu visus apmeklēt Alūksnes pilsētas stendu starptautiskajā tūrisma gadatirgū „Balttour 2008”! – saka V. Litaunieks. 

Pēdējās ziņas

2008-02-07 Ventspils piedalās Hamburgas tūrisma gadatirgū
2008-02-07 Alūksnē piektdien viesosies Barikāžu muzeja muzeobuss
2008-02-07 Par maksas pakalpojumiem dzimtsarakstu nodaļās
2008-02-07 Kuldīgā sāk izdot informatīvu bukletu sēriju "Kuldīga - īstu vērtību pilsēta"
2008-02-07 Siguldā notiks novada teritorijas plānojuma pirmās redakcijas sabiedriskās apspriešanas sanāksme
2008-02-07 Informēs par tūrisma prezentācijas pasākuma "Buy Latvia. Buy the Baltics" rezultātiem
2008-02-07 Čehijas, Grieķijas un Igaunijas pilsoņi gada beigās, iespējams, varēs ceļot uz ASV bez vīzām
2008-02-07 Izstādē "Balttour 2008" Latgales stendā būs ierīkota stilizēta večerinku vieta
2008-02-07 Pagājušajā gadā samazinājusies SAS peļņa

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski