Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Informēs par tūrisma prezentācijas pasākuma "Buy Latvia. Buy the Baltics" rezultātiem

2008-02-07

Preses brīfingā piedalīsies Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) direktors Uldis Vītoliņš.

LETA jau ziņoja: lai popularizētu Latvijas un Baltijas tūrismu, kā arī informētu ārvalstu tūrisma profesionāļus par tūrisma iespējām Baltijas valstīs, līdz 7.februārim Rīgā notiek TAVA organizētais lielākais Latvijas tūrisma prezentācijas pasākums "Buy Latvia. Buy the Baltics 2008".

"Buy Latvia. Buy the Baltics" notiek otro gadu. Pasākuma mērķis ir informēt ārvalstu tūrisma operatorus par tūrisma iespējām Latvijā, iepazīstināt tos klātienē ar Latvijas un Baltijas piedāvājumu, kā arī radīt iespēju ārvalstu tūrisma profesionāļiem tikties ar potenciālajiem Baltijas sadarbības partneriem.

Starptautiskā pasākuma gaitā tiek organizētas vairāk nekā 20 dažādas iepazīšanās tūres, kuru laikā ārvalstu viesi klātienē gūs priekšstatu gan par dažādiem reģionālajiem un Rīgas tūrisma produktiem, gan par viesnīcu, restorānu un nakts klubu piedāvājumiem.

Šodien viesnīcā "Reval Hotel Latvija" notiks starptautisks tūrisma darba seminārs - kontaktu birža, kuras laikā ārvalstu tūrisma operatori varēs tikties un slēgt līgumus ar Latvijas un Baltijas tūrisma produktu pārdevējiem.

Paralēli tam risināsies paneļdiskusijas par Baltijas jūras reģiona tūrisma attīstības iespējām un mārketinga un partnerības lomu tūrisma vietas popularizēšanā.

Atšķirībā no pagājušā gada bez Latvijas reģionu piedāvājumiem iepazīšanās tūrēs tiek piedāvāti arī populārākie Igaunijas un Lietuvas tūrisma produkti.

"Organizējot "Buy Latvia. Buy the Baltics" jau otro gadu, varam secināt, ka ir augusi gan mūsu piedāvātā Latvijas tūrisma produktu daudzveidība un kvalitāte, gan ārvalstu tūrisma firmu patiesā ieinteresētība turpmākās sadarbības veidošanā ar Latvijas un Baltijas tūrisma nozari. Priecājamies, ka ar savu iniciatīvu esam spējuši Latvijai piesaistīt tik lielu starptautisku uzmanību," sacījis TAVA direktors Uldis Vītoliņš.

Latvijā ieradušās 178 tūrisma kompānijas ar vairāk nekā 250 dalībniekiem no 22 pasaules valstīm - Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Krievijas, Anglijas, ASV, Dānijas, Izraēlas, Šveices, Austrijas, Baltkrievijas, Spānijas, Francijas, Itālijas, Ukrainas, Īrijas, Beļģijas, Ungārijas, Norvēģijas, Gruzijas, Uzbekistānas, Azerbaidžānas un Apvienotajiem Arābu Emirātiem.
 

Pēdējās ziņas

2008-02-07 ĀM tūrisma izstādē "Balttour" informēs par drošu ceļošanu
2008-02-07 Kurzemes tūrisma asociācija izstādē "Balttour 2008" piedalīsies ar vienotu stendu
2008-02-07 Notiks preses konference par tūrisma iespējām Čehijā
2008-02-07 Pagājušajā gadā samazinājusies SAS peļņa
2008-02-07 Izstādē "Balttour 2008" Latgales stendā būs ierīkota stilizēta večerinku vieta
2008-02-07 Čehijas, Grieķijas un Igaunijas pilsoņi gada beigās, iespējams, varēs ceļot uz ASV bez vīzām
2008-02-07 Siguldā notiks novada teritorijas plānojuma pirmās redakcijas sabiedriskās apspriešanas sanāksme
2008-02-07 Kuldīgā sāk izdot informatīvu bukletu sēriju "Kuldīga - īstu vērtību pilsēta"
2008-02-07 Par maksas pakalpojumiem dzimtsarakstu nodaļās

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski