Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Ar tūrisma nozares profesionāļiem diskutēs par valsts zīmolvedības stratēģijas izstrādi

2008-02-06

LI norāda, ka tūrisms ir viena no valsts reputācijas veidošanā svarīgākajām nozarēm, tādēļ diskusija būs veltīta nozares iespējām un gatavībai iekļauties gan valsts ilgtermiņa stratēģijā, gan valsts ārējā komunikācijā.

LETA jau ziņoja, ka Latvijas zīmolvedības programmas izstrādes procesā tiks rīkotas diskusijas ar iesaistītajām nozarēm.

LI organizēs arī darba grupas, kuru uzdevums būs noteikt vadlīnijas zīmolvedības programmai. Kā vadlīnijas tiks apskatītas nepieciešamās izmaiņas Latvijas politikā un likumdošanā, lai attīstītu tās nozares, kuras zīmolvedības stratēģijā ir noteiktas kā svarīgākās konkurētspējīgas identitātes radīšanai.

Tiks apskatītas arī nepieciešamās starptautiska līmeņa aktivitātes ārējai komunikācijai zīmolvedības kontekstā. Tāpat tiks spriests par programmas budžetu, ieviešanas mehānismiem un atbildības sadali.

Kā ziņots, stratēģijas izstrādes gaitā pēc LI pasūtījuma pētījumu par Latvijas zīmolvedību veica arī konsultants no Lielbritānijas Saimons Anholts. Viņš ieteica Latvijas zīmolvedības stratēģiju koncentrēt uz Rīgas tēla popularizēšanu.

Anholts, lai uzlabotu Latvijas konkurētspējīgo identitāti, ieteica veidot Rīgas kā jaunās ziemeļu zvaigznes veicināšanas kampaņu, kuras pamatā būtu jauni būtiski ieguldījumi un politikas stimuli tādās jomās kā kultūra, dizains, tehnoloģijas, vide, kā arī atpūtas un biznesa tūrisms.

Saskaņā ar pētījumu pārējās Latvijas daļas tēlu nevajadzētu intensīvi veicināt, bet gan uzskatīt par zaļo "enerģijas avotu", kas saista Rīgu un latviešus ar dabu, nodrošinot garīgo veselību, sapratni un enerģiju.

Anholts iepriekš atzina, ka Latvijas tēls pasaulē ir viens no vissliktākajiem, ar kādu viņam nācies saskarties. Savukārt Rīgas zīmols ir daudz labāks nekā Latvijai, un mūsu valstij vajadzētu to izmantot. 

Pēdējās ziņas

2008-02-06 Noslēdzies konkurss par tiesībām iekārtot vasaras sezonas tirdzniecības vietas uz pašvaldības īpašumā esošas zemes
2008-02-06 Divas trešdaļas iedzīvotāju neizvēlas ceļojuma apdrošināšanu atbilstoši ceļojuma mērķim
2008-02-06 Sākusies lielākā Latvijas tūrisma prezentācija "Buy Latvia. Buy the Baltics"
2008-02-06 Sākas Riodežaneiro karnevāls
2008-02-06 Aicina investēt kalnu atpūtas kompleksa projektā Bulgārijā
2008-02-06 Tallinas vecpilsētā uzstādīti moderni elektroniskie informācijas kioski
2008-02-06 Pieņem noteikumu grozījumus, kas atvieglos
2008-02-06 Vislielākajā platībā tūrisma izstādē "Balttour 2008" būs pārstāvēta Latgale
2008-02-06 Sarkozī pāris uzvar tiesā pret "Ryanair"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski