Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Mežaparka rotaļu un aktīvo atpūtas pilsētiņu veidos ''Fixman'' un ''Lapset Group Oy'' apvienība

2008-02-06

Pagājušā gada 27.novembrī izsludinātajā konkursā piedalījās pieci pretendenti - SIA "Eismas", SIA "Jūrmalas mežaparki", SIA "JLD", SIA "Ksil  Baltic" un "Fixman" un "Lappset Group Oy" apvienība.

"Fixman" ir Somijas uzņēmuma "Lappset Group" pārstāvis Latvijā.

Saskaņā ar Mežaparka attīstības stratēģiju parka teritorijā paredzēts izveidot rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņu 1,5 hektāru platībā, kurā būtu izvietotas atpūtas un rotaļu atrakcijas dažādu vecumu bērniem, un pirmo reizi Latvijā tiktu ierīkotas fizisko aktivitāšu iekārtas arī viņu vecākiem un vecvecākiem.

Tādējādi šī rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņa būs ne tikai pirmais šāda veida objekts Latvijā, bet arī viens no lielākajiem aktīvās atpūtas centriem mūsu valstī, kurā bērni aktīvi varēs atpūsties kopā ar saviem vecākiem.

Pagājušā gada 19.septembrī tika parakstīts nodomu protokols starp pašvaldības aģentūru "Mežaparks", Rīgas domi un nodibinājumu "Rietumu Bankas labdarības fonds", kas paredz, ka nodibinājums "Rietumu Bankas labdarības fonds" apņemas nodrošināt konkrētā projekta īstenošanai līdzfinansējumu 100 000 latu apmērā.

Rīgas dome apņemas rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņas izveidei nodrošināt nepieciešamo apbūves platību un līdzfinansējumu 200 000 latu apmērā. Savukārt Rīgas pašvaldības aģentūra "Mežaparks" apņemas pēc šī projekta īstenošanas veikt spēļu laukuma uzraudzības un uzturēšanas darbus.

Kā ziņots, 19.oktobrī Rīgas domes Budžeta komisijas deputāti atbalstīja 200 000 latu piešķiršanu Mežaparka rotaļu un aktīvās atpūtas pilsētiņas izveidei.

Mežaparka attīstības stratēģija paredz aktīvās atpūtas vietu izveidošanu slēpošanai, veloaktivitātēm, skrituļslidošanai un atpūtai pie ūdens un uz tā. Jau ir ierīkotas 10 speciālas pikniku vietas, tiks labiekārtoti pastaigu maršruti.

Ir paredzēts no jauna izveidot bērnu rotaļu laukumus un atrakciju vietas, kā arī izveidot mūsdienīgus ēdināšanas pakalpojumus un lokālo transporta tīklu. Mežaparka teritorijā tiks organizēti dažādi kultūras un masu pasākumi, kā arī tiks piedāvāts izmantot teritoriju dažādu privātu un korporatīvu pasākumu organizēšanai. 

Pēdējās ziņas

2008-02-06 Polijā atklās Latvijas ekonomisko pārstāvniecību
2008-02-06 Alūksnes mērs izstādē "Balttour" iejutīsies mācītāja un Bībeles tulkotāja Ernsta Glika tēlā
2008-02-06 Valdība atbalsta ES nolīgumu ar ASV par aviokompāniju pasažieru datu apstrādi
2008-02-06 Izdots jauns ceļvedis tūristiem "Dobeles rajons"
2008-02-06 Druskininkos būvēs unikālu ziemas sporta kompleksu
2008-02-06 Latvija ar Baltkrieviju nodrošinās vienlīdzīgu vīzu izsniegšanu
2008-02-06 "Finnair" atgriežas pie peļņas gūšanas
2008-02-06 Valmieras muzejā pagājušogad viesojušies par 5600 apmeklētājiem vairāk nekā gadu iepriekš
2008-02-06 Sarkozī pāris uzvar tiesā pret "Ryanair"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski