Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Jūrmala gatavojas tūrisma izstādei "BALTTOUR 2008"

2008-02-05

Visi interesenti laipni aicināti apmeklēt Jūrmalas stendus, lai saņemtu visplašāko informāciju par atpūtas iespējām Jūrmalā ziemas un pavasara mēnešos, vasarā un rudenī, kā arī par jaunumiem pilsētā tūrisma jomā. Stendā būs jaunākā informācija par pilsētas kultūras un sporta pasākumiem, kas būs pieejami jaunajā pasākumu plānā „Pasākumi februāris - maijs”, kā arī informācija par dažādiem pasākumiem vasaras mēnešos, lai ikviens pilsētas viesis jau savlaicīgi varētu saplānot savas brīvdienas. Visi interesenti varēs saņemt informāciju par aktīvās atpūtas iespējām kūrortpilsētā, velomaršrutus, kultūrvēsturisko centru maršrutus kājāmgājējiem, pilsētas kartes.

Stendā varēs iegūt informāciju par Jūrmalas naktsmītņu piedāvājumiem visam gadam. Ikviens stenda apmeklētājs varēs piemeklēt sev vispiemērotāko Jūrmalas naktsmītni, ņemot vērā pakalpojumu klāstu, izvietojumu un cenas, būs pieejami īpašie Valentīndienas un Lieldienu piedāvājumi. Interesanti tiks iepazīstināti ar Jūrmalas naktsmītņu piedāvājumiem kopā ar „Līvu akvaparku”. Tie, kuri vēlas uzlabot savu veselību un izmantot kādu no kūrorta ārstniecības procedūrām, varēs saņemt informāciju par plašo kūrortārstniecības un SPA procedūru klāstu Jūrmalas kūrorta rehabilitācijas centros, sanatorijās, kūrortviesnīcās un SPA centros.

Šajā gadā īpaši akcentēta ir atpūtas iespēja ģimenēm kopā ar bērniem – informācija par atpūtas vietām un to piedāvājumiem ir apkopota jaunajā Jūrmalas pilsētas domes izdotajā bukletā „Jūrmalas – kūrorts bērniem!”.

Jau tradicionāli šogad ir izdots jaunais tūrisma izdevums „Jūrmala 2008” deviņās valodās, kas tiks izplatīts arī Jūrmalas stendā. Šajā bukletā ir apkopota plaša informācija par pilsētu, sākot no vēstures līdz mūsdienām, plašs kūrorta ārstniecisko un SPA procedūru piedāvājums, informācija par atpūtas iespējām ar ģimeni, aktīvās atpūtas iespējas svaigā gaisā un telpās, konferenču un semināru iespējas. Brošūrā ir apkopota vienkopus informācija par naktsmītnēm un restorāniem un kafejnīcām pilsētā. Izstādes laikā tiks izplatīti arī bukleti par Jūrmalas teritorijā esošajiem dabas parkiem – Ķemeru nacionālu parku, Ragakāpas dabas parku un to dabas takām. Stendā tiks izplatīti arī pilsētas tūrisma uzņēmēju izdotie materiāli – „Līvu akvaparka” un „Saliena Golf” bukleti, naktsmītņu, kā arī spa un kūrortārstniecības iestāžu piedāvājumi.

Ikvienam izstādes apmeklētājam būs lieliska iespēja piedalīties loterijā ar jaukām balvām no Jūrmalas tūrisma uzņēmējiem - dzīvošanu viesnīcā, spa procedūras, vakariņas divatā Jūrmalas restorānā, ģimenes atpūtu Līvu akvaparkā un citas balvas. Jūrmalas pilsētas stendā tiks pārdoti arī īpašie piedāvājumi no Jūrmalas uzņēmējiem speciāli izstādes apmeklētājiem.
 
Šajā tūrisma izstādē ar saviem stendiem tiks pārstāvētas kūrortviesnīca „Hotel Jurmala Spa” un viesnīcas „Baltā pūce” un „Eiropa” kopā ar „Jurmala Travel agency”.
 
Izstādes „Balttour 2008” apmeklētāji pārsvarā ir Latvijas iedzīvotāji, kuri sastāda lielāko daļu no Jūrmalas tūristiem. 2007.gada 9 mēnešos Jūrmalu apmeklēja ap 30 000 Latvijas iedzīvotāju, kas bija 31% no visiem tūristiem kopumā. Tūristi no Latvijas ierodas Jūrmalā gan individuāli, gan ar ģimenēm, lai izbaudītu kūrorta ārstniecības un SPA procedūras, apmeklētu restorānus, atpūstos pludmalē un apmeklētu kādu koncertu. Ziemā un pavasarī daudzi Latvijas uzņēmumi šeit rīko seminārus vai korporatīvus pasākumus.
 
8.februārī plkst.16:00 notiks Jūrmalas jaunā stenda prezentācija tūrisma profesionāļiem, klātesošos tūrisma interesentus uzrunās Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics.
 
 
Aicinām Jūs apmeklēt Jūrmalas stendus gadatirgū
 „BALTTOUR 2008” no š.g. 8. – 10.februārim!
 

Pēdējās ziņas

2008-02-05 Hokejists Toms Hartmanis pārstāvēs Latviju Red Bull Crashed Ice Davosā
2008-02-05 Grupai "Butter In Fly" jauna dziesma "Par Daudz Par Maz"
2008-02-05
2008-02-05 Ventspilī strauji audzis ārvalstu tūristu skaits
2008-02-05 Tūrisma izstādē „Balttour” Alūksnes stendā sagaidīs pārsteigumi
2008-02-05 2008.gada janvārī lidostu “Rīga” izmantojuši vairāk nekā 230 000 pasažieru
2008-02-05 Atklāj jaunās Ventspils Tūrisma informācijas centra telpas
2008-02-05 Nacionālajā bibliotēkā atklās izstādi "Pasaules apceļotājiem"
2008-02-05 Polijā atklās Latvijas ekonomisko pārstāvniecību

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski