Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Meklēs Eiropas izcilākos tūrisma galamērķus

2008-02-01

EDEN šī gada tēma ir "Tūrisms un nemateriālais mantojums".

EDEN projekta mērķis ir pievērst uzmanību Eiropas topošajiem jeb potenciālajiem tūristu galamērķiem, to vērtībām, daudzveidībai un popularizēt tās vietas, kurās tūrisma attīstība ir saskaņā ar ilgtspējīgas attīstības principiem.

EDEN projekta iesniedzēji var būt pašvaldības, to struktūrvienības, pašvaldību un valsts aģentūras.

Konkursa uzvarētājs Latvijā iegūs tiesības izmantot EDEN projekta zīmolu tūristu galamērķa atpazīstamības veicināšanai, kā arī projekta gaitā tūrisma vieta tiks popularizēta Latvijas masu medijos un informatīvajos materiālos.

Par tūrisma attīstību un iespējām tūrisma vietā tiks uzņemta videofilma desmit minūšu garumā, kā arī tiks nodrošināta publicitāte EDEN projekta noslēguma konferencē Latvijā un 2008.gada Eiropas Tūrisma forumā.

TAVA aicina pieteikt EDEN projekta konkursā tūristu galamērķus, kuros pēdējo trīs gadu laikā ir veiktas aktivitātes, kas veicinājušas tūrisma piedāvājuma popularizēšanu, izmantojot vietējo nemateriālo mantojumu.

Tūristu galamērķī veiktajām aktivitātēm ir jābūt ilgtspējīgām, inovatīvām un jākalpo par paraugu citiem tūristu galamērķiem.

Konkursa pieteikumi TAVA jāiesniedz līdz šā gada 29.februārim. Ar konkursa nolikumu var iepazīties TAVA mājaslapā internetā.

2007.gadā no desmit EDEN projektā pieteiktajiem Latvijas tūristu galamērķiem par labāko tika atzīta Kuldīga.

 

 

Pēdējās ziņas

2008-02-01 Ventspils Tūrisma informācijas centram jauna mājvieta
2008-02-01 Atklās otro airBaltic tirdzniecības un konsultāciju biroju Rīgā
2008-02-01 "Ryanair" piedāvā mierizlīgumu Sarkozī un viņa draudzenes reklāmas lietā
2008-02-01 Viesnīcai "Radisson SAS Daugava" jauns ģenerāldirektors
2008-02-01 Latvija un Ungārija pārstāvēs viena otru vienotas formas vīzu izsniegšanā
2008-01-31 Parīzes tiesa skatīs Sarkozī un Karlas Bruni sūdzību par "Ryanair" reklāmu
2008-01-31 Skatīs "Norvik bankas" un "Metropole Tours" strīdu par 168 060 latu zaudējumiem
2008-01-31 "Aeroflot" peļņa deviņos mēnešos palielinājusies par 92%
2008-01-31 Sarkozī un Karla Bruni iesūdz tiesā "Ryanair" par reklāmu ar viņu fotogrāfiju

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski