Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Žurnāla "Tūrisms" izdevēja turpmāk būs SIA "CorpMedia"

2008-01-28

Jaunais žurnāla izdevējs izvēlēts konkursa kārtībā, kurā bija pieteikušies 20 pretendenti, bet gala rezultātā piedalījās tikai divi, norādīja Ķietis.

Lēmums mainīt žurnāla izdevēju pieņemts, lai samazinātu TAVA izdevumus. Kopējie gada izdevumi, lai izdotu žurnāla četrus numurus, bija aptuveni 18 000 latu.

"TAVA ir nodevusi tiesības "CorpMedia" izdot žurnālu "Tūrisms", kurā TAVA turpmāk iepirks vietu astoņām lapām, par katru lapu maksājot 200 latus," sacīja TAVA sabiedrisko attiecību speciālists.

TAVA direktors Uldis Vītoliņš uzskata, ka žurnāla nodošana privātam izdevējam sekmēs tā attīstību, kā arī būtiski samazinās TAVA izmaksas tūrisma nozares informēšanai.

Žurnāls "Tūrisms" iznāk kopš 2006.gada decembra, kad Latvijas Tūrisma forumā tika prezentēts žurnāla numurs.

Pagājušajā gadā žurnāls "Tūrisms" tika izdots četras reizes. Pērn žurnāla tirāža bija 3000 eksemplāru, no tiem 2250 eksemplārus "Latvijas Pasts" nosūtīja bezmaksas abonentiem - tūrisma firmām, tūrisma objektiem, tūrisma informācijas centriem, transporta kompānijām, restorāniem, kā arī valsts un pašvaldību organizācijām.

Vītoliņš norādīja, ka izdevums ir domāts nozares profesionāļiem kā tribīne, no kuras uzrunāt un diskutēt par aktualitātēm tūrismā. "Tas paredzēts tūrisma nozarē strādājošo informēšanai un izglītošanai gan par izmaiņām likumdošanā, gan arī par citiem nozarē svarīgiem lēmumiem," atzina TAVA direktors.

Žurnālu "Tūrisms" šogad plānots izdot sešas reizes. Tā apjoms būs 48 lapaspuses, tirāža - 3500 eksemplāru.

Žurnāla "Tūrisms" izdošanu plāno finansēt no reklāmas ieņēmumiem, kā arī paredzēta žurnāla tirdzniecība preses izplatīšanas vietās, kā arī daļēja pariešana uz maksas abonēšanu.

SIA "CorpMedia" direktors Kristians Rozenvalds norāda, ka potenciālajiem reklāmas devējiem žurnāls ir ļoti interesants, jo tā auditorija ir ļoti konkrēta, kuru raksturo augoša pirktspēja, interese par konkrētām precēm un pakalpojumiem.

SIA "CorpMedia" izdod vairākus korporatīvos medijus, tai skaitā "Adam Auto Avīzi", tirdzniecības centra "Origo" avīzi darbiniekiem "Z-Atskaite", "Deloitte" žurnālu "Talants", SIA "Telekomunikāciju grupa" avīzi klientiem "Telekomunikāciju Avīze", "Biznesa vadības koledžas" avīzi "Biznesa Vadība", kā arī žurnālu Iekšlietu ministrijas sistēmas darbiniekiem "Kārtība un Drošība".

 

 

Pēdējās ziņas

2008-01-28 Prēmēs hokeja komandu "Rīga 2000"
2008-01-28 Lūgs atbalstīt jauniešu hokeja komandas SK "Rīga - 92" dalību Baltkrievijas atklātajā čempionātā
2008-01-28 Plāno rīkot Pasaules čempionāta motofrīstailā “Latvijas Grand Prix” sacensības
2008-01-28 Informēs par jaunumiem tūrisma gadatirgū "Balttour 2008"
2008-01-28 airBaltic vasarā paplašinās maršrutu tīklu Vidusjūras, Skandināvijas un Austrumu valstu virzienā
2008-01-28 Diena vīriem. Vīriešu diena kopā ar ģimeni un draugiem – 2008. g. 23. februāris
2008-01-28 Četros gados Vidzemes vēstures un tūrisma centrs būtiski sekmējis tūrisma un citu nozaru attīstību Cēsīs
2008-01-28 "flyLAL" sāks lidojumus no Rīgas
2008-01-28 Rīgā notiks tūrisma filmu skate "Tourfilm-Riga 2008"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski