Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

"flyLAL" grib kļūt par visstraujāk augošo lidsabiedrību Baltijas valstīs

2008-01-23

Kā pastāstījis kompānijas ģenerāldirektors Tads Pukšta, Lietuvā šo mērķi paredzēts sasniegt, palielinot reisu skaitu populārākajos maršrutos un piedāvājot jaunus maršrutus. "Lielu uzmanību mēs pievērsīsim Latvijas un Igaunijas tirgiem - šo valstu iedzīvotājiem radīsim apstākļus ātri un par visai izdevīgām cenām caur Lietuvu nokļūt Austrumeiropas un Rietumeiropas zemēs un citās pasaules valstīs," sacījis uzņēmuma vadītājs.

Pēc Pukštas teiktā, 2008.gada laikā "flyLAL-Lithuanian Airlines" cer divkāršot pasažieru skaitu salīdzinājumā ar 2007.gadu, lai šogad tas sasniegtu miljonu.

Lidsabiedrība gatavojas dubultot arī lidmašīnu skaitu, proti, 2008.gadā pasažieru pārvadāšanai tiks izmantotas 16 lidmašīnas - četras "SAAB" un 12 "Boeing", tai skaitā divi aviolaineri "Boeing 757", kas var nolaisties Viļņas lidostā.

No marta aviokompānija sāk vasaras lidojumu sezonu, kuras laikā piedāvās vairāk reisu populārākajos maršrutos - uz Milānu, Parīzi, Frankfurti, Briseli, Kijevu un Maskavu.

"Mūsu stratēģija paredz sniegt Lietuvas un kaimiņvalstu iedzīvotājiem iespējas ērti nokļūt Eiropas zemēs un pārējās pasaules valstīs. Sākam jaunus lidojumus uz Rīgu, Barselonu, Palmu de Maljorku, Almati, Tbilisi, Salonikiem un Larnaku," pastāstījis "flyLAL-Lithuanian Airlines" Attīstības departamenta direktora vietnieks Ļutaurs Tarabrins.

Par vienu no saviem stratēģiskajiem mērķiem Lietuvas aviokompānija uzskata arī Palangas lidostas iespēju izmantošanu. Kā ziņots, vasaras sezonā "flyLAL-Lithuanian Airlines" atsāks lidojumus maršrutā Viļņa-Palanga un tiks atklāti arī divi jauni maršruti no Palangas uz Londonu un Dublinu.

"Palangā mēs saskatām daudz neizmantotu iespēju - līdz šim Lietuvas rietumdaļas iedzīvotājiem nācās braukt uz lidostu Kauņā vai Latvijā, bet tagad viņi varēs ceļot uz Rietumeiropu no Palangas. Vispirms piedāvājam viņiem tos maršrutus, ko lietuvieši visbiežāk izmanto - uz Angliju un Īriju, bet paredzēti arī lidojumi uz visām svarīgākajām pilsētām ar īsu nolaišanos Viļņā," piebildis Tarabrins.

"flyLAL-Lithuanian Airlines" pieder kompānijai "flyLAL Group". 2007.gadā kompānija pārvadājusi 526 000 pasažieru, un tās investīciju apjoms sasniedzis 264 miljonus litu (53,9 miljonus latu). 2007.gadā lidsabiedrība piedāvāja lidojumus uz 16 pilsētām. Pērn Londonas Getvikas lidosta atzinusi "flyLAL-Lithuanian Airlines" par precīzāko pārvadātāju starp 100 aviokompānijām.

Pēdējās ziņas

2008-01-23 Pērn lidostai “Rīga” straujākais pasažieru pieaugums Baltijas valstīs
2008-01-23 Ceļotāji nereti aizmirst par alkohola pārvadāšanas ierobežojumiem no valstīm, kas nav ES
2008-01-23 ASV augstu vērtē Latvijas atklātību nelikumīgi iegūto pasu lietā
2008-01-22 Akceptē noteikumus par atpūtas kuģu drošību
2008-01-22 "Austrian Airlines" pasažieru skaits pērn nav mainījies
2008-01-22 Pērn Latvijas robežu šķērsojuši gandrīz 17 miljoni personu
2008-01-22 Aprīlī Rīgā atvērs viesnīcu "Nordic Hotel Bellevue"
2008-01-22 "flyLAL" aprīlī atsāks lidojumus no Palangas uz Viļņu
2008-01-22 Pētījums: Latvijā ir lētākie pasažieru dzelzceļa pārvadājumi Eiropā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski