Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Decembrī rekonstrukcijas darbi sanatorijā "Ķemeri" nav atsākti

2008-01-21

Jūrmalas pilsētas būvvalde 2003.gada 6.martā izdotās būvatļaujas Nr.17 darbību apturējusi, pamatojoties uz SIA "NCC Konstrukcija" iesniegumu par būvdarbu pārtraukšanu sanatorijā "Ķemeri". Būvatļaujas darbība apturēta līdz būvatļaujas pārreģistrācijas brīdim vai līdz brīdim, kad esošais būvuzņēmējs "NCC Konstrukcija" atsāks būvdarbus sanatorijā.

Sanatorijas apsardzi nodrošina "Ķemeri" īpašnieks SIA "Ominasis Latvia".

Patlaban sanatorijā "Ķemeri" tiekot veikti nepieciešamie konservācijas darbi, kas saskaņoti ar Jūrmalas pilsētas būvvaldi - ēkas apkures būvprojektā paredzēto darbu pabeigšana, tranšejas aizbēršana pie ārējās dārza terases pamatiem, bojāto stikla pakešu nomaiņa ēkas 5.stāvā, pagrabstāva ārējo durvju siltināšana, griestu siltumizolācijas atjaunošana pēc apkures cauruļvadu montāžas ēkas 5.stāvā, liecina PA informācija.

PA padome jau ilgāku laiku tā arī nav pieņēmusi lēmumu par "Ominasis Latvia" līdz šim veikto investīciju apjomu.

Kā ziņots, pagājušā gada 19.februārī beidzās iepriekš noteiktais termiņš, līdz kuram "Ominasis Latvia" sanatorijā "Ķemeri" bija jāiegulda desmit miljoni latu.

Veikto investīciju apjoms ir apzināts, tomēr rezultāti netiek publiskoti, kamēr par to PA padome nav pieņēmusi lēmumu. Iepriekš "Ominasis Latvia" pārstāvošais advokāts Mārtiņš Kvēps lūdzis iespēju iesniegt papildu informāciju par investīciju pamatotību un šo jautājumu PA padome varētu skatīt tikai pēc šīs papildu informācijas saņemšanas, aģentūrai LETA skaidroja PA sabiedrisko attiecību speciāliste Anete Frīdenšteina-Brīdiņa.

LETA jau ziņoja, ka auditoru kompānija SIA "Eiroeksperts" ir pabeigusi novērtējumu līdz šim sanatorijas "Ķemeri" rekonstrukcijā veiktajām investīcijām, tomēr secinājumi tiks publiskoti tikai pēc tam, kad ar vērtējumu būs iepazinusies PA padome.

Iepriekš vairākkārt "Ominasis Latvia" pārcēla termiņu, kurā varētu pabeigt "Ķemeru" rekonstrukciju. Solīts, ka sanatorijas ēka tiks atjaunota līdz 2004.gada beigām, bet poliklīnika - līdz 2005.gada pavasarim. Vēlāk par rekonstrukcijas beigu termiņu noteikts 2005.gada 30.jūnijs.

Sanatorijas privatizācijas noteikumi paredz, ka desmit gadus no "Ķemeru" ēkas nodošanas ekspluatācijā jāsaglabā objekta darbības profils - kūrorta ārstnieciski profilaktiskā darbība, rehabilitācija, medicīniskie un atpūtas pakalpojumi.

2004.gada pavasarī noslēgts līgums ar ekskluzīvo viesnīcu firmu "Kempinski" par sanatorijas "Ķemeri" turpmāko apsaimniekošanu.

SIA "Ominasis Latvia" īpašnieks ir SIA "Sanlat", kura 100% pieder Saūda Arābijas iedzīvotājam Omāram Saleham Alhamdi.

Pēdējās ziņas

2008-01-21 Privātie grausti, iespējams, tiks atsavināti
2008-01-21 Peters: Pēc būtības neviens lidostā "Rīga" netiek diskriminēts
2008-01-21 Dobeles rajonā pērn pieaudzis tūristu skaits
2008-01-21 "BTA" saņēmusi iesniegumu par "Uzbekistan Airways" reisā nozagto bagāžu
2008-01-21 Pētījums: 17% iedzīvotāju atpūtas braucienos tērē līdz 200 latiem
2008-01-17 Red Bull Crashed Ice atgriežas Kvebekas vēsturiskajā centrā
2008-01-17 Zucchero apkopo savas labākās dziesmas
2008-01-17 No šodienas lidosta "Rīga" sāk strādāt atbilstoši
2008-01-17 VII Daugavpils Starptautiskais masku tradīciju festivāls

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski