Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Cēsīs piedāvā e-apmācības kursus gidiem

2008-01-16

Projekta galvenā mērķauditorija ir profesionālie gidi, kas sadarbojas ar Latvijas tūrisma firmām un vada ekskursijas Cēsīs. Taču kursos ir aicināts piedalīties arī ikviens interesents, kurš labprāt papildinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi un vadītu ekskursijas Cēsu pils kompleksā. E-apmācības kursi ilgs līdz maijam.

E-apmācības projekts balstās uz individuālu darbu ar katru ieinteresēto gidu, izmantojot e-pasta komunikāciju. Visi interesenti, kuri būs pieteikušies kursiem, ik nedēļu savā e-pastā saņems materiālu apkopojumu par kādu Cēsu pilsētas vēstures tēmu. Kursu ietvaros pavisam tiks apskatītas 10 tēmas - piemēram, Livonijas ordeņa Cēsu pils vēsture un pils arheoloģiskā izpēte, Brīvības cīņas un Latvijas karoga vēsture. Iepazīstoties ar visiem Cēsu muzeja speciālistu atlasītajiem izziņas materiāliem, kursu noslēgumā katram dalībniekam būs jāsagatavo savs ekskursijas stāstījums par Cēsu pils kompleksu.

Izvērtējot katra gida atsūtīto ekskursijas versiju un pārbaudes testu rezultātus, speciālistu komisija pieņems lēmumu par reģistrēta sertifikāta piešķiršanu gidam uz trim gadiem. Šis sertifikāts turpmāk būs ļoti nozīmīgs dokuments, jo, sākot ar 2009. gadu, Cēsu pils kompleksā ekskursijas varēs vadīt tikai tie gidi, kuriem būs VVTC izsniegts sertifikāts. 

Maksa par e-apmācībām ir 25Ls no personas. Pieteikties kursiem var līdz 2008.gada 22.janvārim pa e-pastu inuta.freimane@cesis.lv, norādot aģentūras nosaukumu (ja tāda ir), gida vārdu, uzvārdu un e-pastu. Detalizēts kursu norises apraksts un programma atrodama VVTC mājas lapā www.vvtc.cesis.lv
 

Pēdējās ziņas

2008-01-16 Lidosta "Rīga" apsveic Eiropas Parlamenta lēmumu attiecībā uz lidostu nodevu Direktīvu
2008-01-16 Atklāta izstāde "Ziemas raksti Rīgas Latgales priekšpilsētā"
2008-01-16 "Novaturas" apgrozījums Baltijas valstīs pērn bijis 21 miljons latu
2008-01-16 Igaunijas "Reval Hotels" un "Via Hansa" uzsāk aktīvu darbu Ķīnas tūristu piesaistīšanā
2008-01-16 Pērn trešajā ceturksnī pa Latviju atpūtas nolūkos ceļojuši 54% iedzīvotāju
2008-01-16 Zīle: Nebija pieļaujama lidostu atlaižu piemērošana pēc pārvadājumu apjoma
2008-01-16 Lidosta "Rīga" iebilst pret automātisku iekļaušanu lidostu nodevu direktīvā
2008-01-15 Starptautiskā leļļu izstāde Cēsu Izstāžu namā
2008-01-15 Filma "Alūksne - labākā vieta tūristiem" piedalīsies tūrisma filmu konkursā

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski