Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
  Pirmo reizi atjaunotajā Liepājas estrādē skanēs simfoniskās mūzikas koncerts    

Ziņas

Jūrmala piedalās tūrisma gadatirgū Norvēģijā

2008-01-10

Tūrisma gadatirgū tiks prezentēti Jūrmalas kūrortpilsētas jaunumi, plašais dažādo tūrisma produktu piedāvājums un atpūtas iespējas. Tiks piedāvāta jaunā tūrisma brošūra „Jūrmala 2008” norvēģu valodā, dažādi informatīvi materiāli, tai skaitā, par unikālo koka apbūvi Jūrmalā, un tūrisma mītņu informatīvie bukleti. Jūrmala piedāvās iepazīties ar kūrortārstniecības un SPA procedūru piedāvājumiem pilsētā, kā arī prezentēs kūrortpilsētas daudzveidīgo dabas un aktīvās atpūtas tūrismu, kas ir īpaši populārs, apceļojot Ķemeru nacionālo parku un Ragakāpas parku. Tūrisma gadatirgus apmeklētāji tiks iepazīstināti arī ar velomaršrutiem pilsētā.

Ik gadu Jūrmalā pieaug norvēģu tūristu skaits. Viesus īpaši interesē Jūrmalā piedāvātās SPA procedūras, jo, viņuprāt, tās tiek piedāvātas augstā kvalitātē un salīdzinājumā ar Norvēģijas piedāvājumiem, ir lētākas.

Norvēģijas tūristi ir nozīmīgi Jūrmalas viesi, tāpēc Jūrmalas pilsētas domes pārstāvji aktīvi īsteno dažādus tūrisma mārketinga pasākumus, piedalās Norvēģijā rīkotajā tūrisma gadatirgū un tūrisma darba semināros, strādā ar Norvēģijas tūrisma kompānijām un plašsaziņas līdzekļiem, kā arī īsteno citas mārketinga aktivitātes, lai turpinātu piesaistīt un ieinteresēt tūristus no šīs valsts.

„Reiseliv 2008” tūrisma gadatirgū dalību ir pieteikuši aptuveni 700 dalībnieki no vairāk nekā 100 valstīm. 2007.gadā šo tūrisma gadatirgu apmeklēja vairāk nekā 40 000 tūrisma profesionāļu un interesentu. Šajā tūrisma gadatirgū pirmā diena un otrās dienas pirmā puse tiks veltītas tūrisma nozarē profesionāli iesaistītiem interesentiem, kad tiks rīkotas dažādas prezentācijas, tikšanās un semināri, bet atlikušās trīs dienas tūrisma izstādi varēs apmeklēt jebkurš interesents

Pēdējās ziņas

2008-01-09 Pērn "airBaltic" pārvadāto pasažieru skaits palielinājies par 41%
2008-01-09 Liepājas Tūrisma informācijas biroja darbinieki dodas uz izstādi Nīderlandē
2008-01-08 Liepājas rajona Bernātos nodedzis viesu nams "Villa Alma"
2008-01-08 Baltijas valstis apmeklēs Ķīnas tūrisma industrijas pārstāvju grupa
2008-01-07 Latvijas tūrisma portāls tiks uzlabots ar "Google" starpniecību
2008-01-07 "Žagarkalnā" sākas snovborda instruktoru kursi
2008-01-04 Būs pieejams lēmums strīdā par apķīlājumu ēkai Karostā, Liepājā
2008-01-04 Aukstais laiks ļāvis slēpošanas centros Igaunijā sākt pūst sniegu
2008-01-04 "Impro ceļojumi" sniegs arī morālu kompensāciju satiksmes negadījumā cietušajiem tūristiem

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski