Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Lietuvā avarējis "Impro ceļojumi" tūristu autobuss; dažādas traumas guvuši 14 cilvēki

2008-01-03

Autobuss ar 30 tūristiem, kas atgriezās no Prāgas, avarējis deviņus kilometrus šaipus Panevēžas. Pēc pasažieru stāstītā, tas pēkšņi iebraucis pretējā kustības virziena joslā, nobraucis no ceļa un apgāzies.

Kā stāstījis viens no pasažieriem - Ģirts Mucenieks, autobusa vadītājam acīmredzot kļuvis slikti - viņš sācis klepot un nolīcis pār stūri, bet autobuss noslīdējis no ceļa un lēnām apgāzies. "Visi turējāmies pieķērušies, kamēr tas apstājās," piebildis tūrists.

Policijas darbinieki norādījuši, ka šādās avārijās visbiežāk neiztiek bez upuriem, bet šoreiz cietušo skaits ir salīdzinoši neliels. Tie braucēji, kas tikuši cauri ar grieztām brūcēm, skrambām un nobrāzumiem, aizvesti mājās ar citu autobusu.

Ceļā uz Prāgu un atpakaļ autobusu pārmaiņus vadīja divi šoferi. Vadītājs, kas atradās pie stūres, negadījumā guvis vieglus savainojumus un nogādāts uz Atkarības slimību centru, kur noteikts, ka alkoholu viņš nav lietojis.

Aģentūras "Impro ceļojumi" pārstāve, kas ieradusies avārijas vietā, pastāstījusi, ka pasažieri bijuši apdrošināti un saņems kompensācijas.

"Vispirms tās tiks izmaksātas tiem brauciena dalībniekiem, kam nepieciešama medicīniskā palīdzība, bet attiecībā uz tiem, kam nācies pieredzēt tikai neērtības, - jāskatās, kas rakstīts līgumā. Viņi apdrošināti pret veselības traucējumiem un dažādām traumām, kas iespējamas ceļojuma laikā," viņa sacījusi Lietuvas Televīzijas ziņu dienestam.

"Impro ceļojumi" pārstāvis aģentūru LETA informēja, ka visi negadījumā cietušie jau esot izrakstīti no slimnīcas. Uz Lietuvu šodien devusies kompānijas pārstāve, kura tūristus pavadot mājup.

Panevēžas rajona policija sākusi pirmstiesas izmeklēšanu, lai noskaidrotu, kāpēc autobusa vadītājs zaudējis modrību un vai ceļā šoferi ievērojuši noteikto braukšanas un atpūtas kārtību.

Pēdējās ziņas

2008-01-03 Argentīnas TANGO kursi pie Aigara Stirnas un Gintas Opmanes no 8. janvāra
2008-01-03 "Lido" vērienīgo viesnīcas projektu Rīgā cer realizēt turpmāko piecu gadu laikā
2008-01-03 Burtnieku ezera pārvalde lems par šī gada budžetu
2008-01-03 Teātru izrāžu apmeklētājus brīdinās par smēķēšanu uz skatuves izrādes laikā
2008-01-02 Pērn lidostu "Rīga" izmantojuši 3,16 miljoni pasažieru
2008-01-02 Pasažieru skaits Viļņas lidostā pērn pieaudzis par 18,3%
2008-01-02 Sākas pasaulē vislielākā kruīzu kuģa būve
2008-01-02 Latvijas zīmolvdedības stratēģijas izstrādei tiks veikti papildu pētījumi
2008-01-02 Stāsies spēkā Eiropas Kopienas un septiņu valstu nolīgumi par vīzu atvieglotu izsniegšanu

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski