Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Atskats uz Zemgales tūrisma konferenci

2007-12-04

Konferencē piedalījās tūrismā iesaistītie uzņēmēji, valsts un pašvaldību darbinieki, sabiedrisko organizāciju pārstāvji no Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Jēkabpils un Aizkraukles rajoniem. Kopumā konferencē piedalījās 51 dalībnieks.

Konferences laikā prezentēts tika gan Ekonomikas ministrijas paveiktais tūrismā 2007. gadā un galvenie plāni nākamajam gadam, gan uzņēmēja iespējas un ieguvumi sadarbojoties ar Tūrisma attīstības valsts aģentūru. Zemgales Tūrisma Asociācija sniedza informāciju, kādu atbalstu tā var sniegt tūrisma nozares uzņēmējdarbības attīstībai un aicināja iesaistīties jaunus biedrus. Vairāki uzņēmēji dalījās pieredzē, kā iegājuši tūrisma apritē, kā veidots uzņēmuma tēls un ko tieši ir devusi dalība tūrisma asociācijās un dažādos reģionālajos tūrisma projektos.

Konferencē pieredzē dalījās arī Kurzemes Tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Guntars Seilis, un vēstīja par KTA mērķiem, finansējumu un sadarbību ar uzņēmējiem.
Uzņēmējiem konferences laikā bija iespēja arī izteikt savu viedokli par to, kādas apmācības vēl būtu nepieciešamas efektīgai darbībai, ar ko uzņēmējiem asociējas Zemgale un vai viņi vēlas kļūt par Zemgales Tūrisma Asociācijas biedriem. Pēc veiktās aptaujas, konferences dalībnieki par visvērtīgāko atzina SIA Day&Night mārketinga direktores Inese Brūveres prezentāciju par uzņēmuma tēla veidošanu tūrisma uzņēmumā un Eiropas.lv direktora Aivara Mackeviča prezentāciju par uzņēmēja mārketinga iespējām un ieguvumiem internetā, kā arī Zemgales tūrisma konferences informatīvo izdevumu – avīzi, kurā ir apkopoti runātāju referāti un sniegta cita uzņēmējiem noderīga informācija. Avīze ir pieejama arī citiem tūrisma uzņēmējiem, kuri neapmeklēja konferenci, to var saņemt Zemgales tūrisma informācijas centros. Uz jautājumu, kādas apmācību tēmas būtu visnoderīgākās, konferences dalībnieki atbildēja – tūrisma stratēģiju izstrāde, uzņēmuma tēla veidošana, kā arī specifiskā tūrisma angļu valodas apguve. Nākošā gada konferencē dalībnieki vēlētos vairāk uzzināt par to kādi tūrisma produkti ir pieprasīti, kādi trūkst, uzklausīt uzņēmēju pieredzi viesu namu apsaimniekošanā.

Pēc konferences nācās secināt, ka uzņēmēji Zemgalē vēl joprojām ir diezgan kūtri un neizmanto iespējas, ko piedāvā Tūrisma attīstības valsts aģentūra, Zemgales Tūrisma asociācija un tūrisma informācijas centri. Liels paldies uzņēmējiem, kuri piedalījās!

Pēdējās ziņas

2007-12-04 Sanktpēterburgā iepazīstina ar plānoto Latvijas pievienošanos
2007-12-04 No Liepājas plāno atklāt lidojumus uz Skandināviju un Krieviju
2007-12-04 Lidosta "Rīga" plāno orientēties uz Eiropas un NVS tirgu
2007-12-04 airBaltic atklās lidojumus uz Taškentu
2007-12-04 Valsts KKF piešķir 2000 Ls no Cēsu Jaunās pils interjera apdares izpētei
2007-12-03 "Ģimenei draudzīga komersanta statusu" piešķirs viesu namam "Straumēni"
2007-12-03 Limbažos tapis informatīvs izdevums "Augstroze"
2007-12-03 Latvija vienatnē pretojas Eiropas Komisijas iniciatīvai palielināt akcīzi alum
2007-12-03 Bērnu opera "Puteklītes un Puteklīša Ziemassvētki"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski