Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Rīdziniekus Adventes un Ziemassvētku laikā priecēs daudz jaunu pilsētas rotājumu

2007-11-29

"Pilsētas sadarbība ar uzņēmējiem kļūst arvien ciešāka, kaut arī iespējas nebūt nav izsmeltas un dažādi kopprojekti iespējami plašā diapazonā," Akmens tilta rotājumu iedegšanas pasākumā atzina Rīgas pilsētas izpilddirektora vietnieks Ģirts Auškāps (TB/LNNK). 

"Mēs esam gandarīti par iespēju padarīt gaišāku rīdzinieku ikdienu šajā svētku laikā. Mūsu līdzšinējā sadarbība ar pašvaldību ir bijusi ļoti veiksmīga un mēs to plānojam attīstīt arī nākotnē," – tā savukārt atzīmēja uzņēmuma Maxima Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Stakens.

Veikalu tīkls Maxima Akmens tilta dekorēšanu uz gada nogales svētkiem sponsorē jau otro gadu. Turklāt šogad uzņēmums Rīgai dāvina arī līdz šim Rīgā neredzētu konstruktīvo Ziemassvētku egli, kas atradīsies Brīvības un Elizabetes ielu krustojumā.

Rīgas dome šogad uzstādīs jaunus rotājumus Vecrīgas ielās, 11.Novembra krastmalā, kā arī Brīvības un Bruņinieku ielu krustojumā. Nebūs aizmirsts par svētku noskaņu vēstošiem dekoriem arī jau tradicionālās vietās – pilsētas skvēros, parkos un gar centrālajām ielām.

Vecrīgas viesus šoziem svētkiem noskaņos koši zilu sniegpārslu silueti. Brīvības un Bruņinieku ielu krustojumu rotās teātra simboli - maskas un aizkari, savukārt Akmens tilta zilos toņos veidotie rotājumi saplūdīs ar pašvaldības izgreznoto 11.Novembra krastmalu.

Jau no 2.decembra Rīgas centrālos laukumus – Rātslaukumu, Doma laukumu un laukumu pie Rīgas Kongresu nama rotās Ziemassvētku egles. Nākamnedēļ Ziemassvētku noskaņu visā pilsētā uzburs vēl septiņas svētku egles, izgaismotie koki un dekori apgaismes stabos. Centrālā pilsētas slidotava šogad atradīsies Esplanādē, un pirmos ziemas prieku mīļotājus tā būs gatava uzņemt jau no 1.decembra.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, Rīgas iedzīvotāji, viesi, kā arī uzņēmēji varēs piedalīties Rīgas domes rīkotajā konkursā Ziemassvētki 2007. Skaistāk izrotātos skatlogus un ēku fasādes žūrijas vērtējumam varēs pieteikt līdz pat nākamā gada 8.janvārim. 

"Katru gadu mums izdodas palielināt Ziemassvētku noformējuma daudzumu. Rīga šajos svētkos top gaišāka, pateicoties uzņēmēju atbalstam, iedzīvotāju līdzdalībai un pilsētas institūciju mērķtiecīgam darbam un kopīgai vēlmei sadarbojoties darīt Rīgu gaišāku," atzīst Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle.

Pēdējās ziņas

2007-11-29 "Lielā Jēkaba" balvu saņem arī liepājnieki
2007-11-29 Paziņos rezultātus arhitektu konkursam Rīgas Krievu teātra pārbūvei
2007-11-29 "Lielais Jēkabs 2007" rezultāti
2007-11-29 Rīgas slidotava Esplanādē sāks darboties 29. novembrī
2007-11-29 airBaltic nodalīs maksu par bagāžu no aviobiļetes cenas
2007-11-29 Akmens tilta izgaismošanas pasākumā Rīgas dome informēs par pilsētas izgreznošanu uz Ziemassvētkiem
2007-11-29 Ziemassvētku ieskandināšana kopā ar SANTA KLAUSU no Lapzemes
2007-11-29 Nosaukti Rīgas Krievu teātra pārbūves risinājumu ideju konkursa uzvarētāji
2007-11-29 Mākslas galerija "Māja" pārtop par mākslas galeriju "Promenade"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski