Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS

Ziņas

Ventspils piejūras kempingā pieejams bezvadu internets

2007-11-29

Izrāviena ietvaros Ventspils piejūras kempingā ir realizēti vairāki IT&T risinājumi. Pirmkārt, izveidota bezvadu interneta telpa visā kempinga teritorijā un tagad kempinga viesi var piekļūt internetam, izmantojot savu datoru jebkurā vietā kempinga teritorijā – viesu namiņā, treilerī vai teltī.

Otrkārt, katrā kempinga mājiņā ierīkota fiksētā tālruņa līnija. Treškārt, notikusi interneta pieslēguma ātruma un servisa palielināšana kempinga administrācijas vajadzībām, kas būtiski atvieglo kempinga darbinieku ikdienu un paaugstina servisa līmeni. Turklāt, pēc Lattelecom Biznesa risinājumu daļas  sektora Kurzemes reģions vadītāja Imanta Liģa vārdiem, pateicoties internetam ar palielinātu pieslēguma ātrumu, uzlabojusies arī videonovērošanas kvalitāte.

"Mūsdienīgi un individuāli piemēroti telefonijas un interneta risinājumi, ko esam ieviesuši Ventspils Piejūras kempingā, paaugstina kempinga darbības efektivitāti un ļauj nodrošināt tā viesiem augstāku servisa līmeni nekā iepriekš," uzsver Imants Liģis. Viņam piekrīt arī kempinga pārvaldniece Una Libkovska, kas uzskata, ka jaunāko komunikāciju izmantošana nav saistīta tikai ar viesu ērtībām – tās atvieglo arī kempinga administrācijas darbu, turklāt, ļauj palielināt uzņēmuma efektivitāti, bet līdz ar to arī uzņēmuma peļņu.

Informācija par Ventspils piejūras kempingu, sniegtās konsultācijas un labākā pieredze, ko izmantot citiem uzņēmumiem, atrodama projekta mājas lapā www.izraviens.lv.

Projektam Izrāviens no šā gada 3.septembra līdz 28. septembrim pieteicās 88 Latvijā reģistrētās komercsabiedrības. Lielākā daļa no tām (66%) kā savu darbības vietu norādījuši Rīgu un Rīgas rajonu, taču katrs trešais atzīmēja, ka viņa bizness ir saistīts tieši ar Ventspili un Ventspils rajonu. Projekta realizēšana uzņēmumos uzsākta novembrī, pirmie trīs objekti – Ventspils piejūras kempings, SIA Vidzemes slimnīca un SIA Dommo nekustāmā īpašuma projekts Ziedoņdārza mājas.

Projekta Izrāviens žūrija, kuras sastāvā bija gan Lattelecom speciālisti, gan eksperti no tādiem uzņēmumiem kā Microsoft, Siemens, Cisco, Hansabanka izvirzīja 12 organizācijas: SIA Vidzemes slimnīca; Ventspils piejūras kempings; SIA Dommo, kas attīsta nekustamo īpašumu objektu Ziedoņdārza mājas; Cēsu sanatorijas internātpamatskola; SIA Cēsu alus; SIA Stats serviss; SIA Cleanhouse; pašvaldības SIA Vecliepāja; AS Rīgas Vagonbūves rūpnīca; Aglonas bazilikas draudze; SIA Antaris un SIA DIA Logi. Projekts paredz, ka Lattelecom speciālisti katram no 12 Izrāvienam izvirzītajiem dalībniekiem sniegs konsultācijas par jaunākajiem IT risinājumiem, kā arī palīdzēs ierīkot modernākās tehnoloģijas atbilstoši katras kompānijas vajadzībām. Uzņēmumu pārvērtības notiek no 2007.gada novembra līdz 2008.gada maijam un tiks fiksētas un atspoguļotas plašsaziņas līdzekļos.


Ventspils Piejūras kempings jau vairākus gadus ir iecienīta atpūtas vieta gan vietējiem, gan ārzemju ceļotājiem un atpūtniekiem. Kempinga vēsture sākusies 2001.gadā, kad uzbūvētas pirmās 16 kempinga mājiņas un iekārtotas treileru pieslēgumu vietas. Kempingam attīstoties, tagad atpūtniekiem  tiek piedāvātas jau 43 kempinga mājiņas, 70 treileru pieslēguma vietas un 100 labiekārtotas telšu vietas.

Lattelecom ir vadošais elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzējs Latvijā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus. Lattelecom grupu veido seši uzņēmumi: Lattelecom, Lattelecom Technology un tā meitas uzņēmums Baltijas Datoru Akadēmija, Lattelecom BPO, Citrus Solutions un LSS.

Pēdējās ziņas

2007-11-29 Rīdziniekus Adventes un Ziemassvētku laikā priecēs daudz jaunu pilsētas rotājumu
2007-11-29 Ziemassvētkos SIA "LIDO" - 20
2007-11-29 Tiks pasniegta Rīgas balva 2007
2007-11-29 Ventspilī Ziemassvētkus palīdzēs gaidīt pilsētas centrā izvietotais Adventa vainags
2007-11-29 Sagaidiet Jaungadu Jameson Pludmales ballītē!
2007-11-29 Liepājas Jahtu centrs veiksmīgi noslēdzis sezonu
2007-11-29 Alūksnes novadpētniecības un mākslas muzejā - radošās Ziemassvētku darbnīcas
2007-11-29 SIA "LATVIA TOURS" pārņem World Travel Service ceļojumu biroju Rīgā
2007-11-29 Mākslas galerija "Māja" pārtop par mākslas galeriju "Promenade"

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski