Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Atpūta, hobiji

Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību kartes izplatīs LLKC

 2017. gada Makšķerēšanas kartes būs pieejamas jau ierastajās tirdzniecības vietās visā Latvijā. Elektroniskās Makšķerēšanas kartes varēs iegādāties decembra nogalē interneta vietnē www.makskeresanaskarte.lv.

Mārtiņš Cimermanis, LLKC valdes priekšsēdētājs: “LLKC ir viens no plašākajiem konsultantu tīkliem Latvijā. Mēs vēlamies būt tuvāk ne vien lauksaimniekam un meža īpašniekam, bet ikvienam, kuram svarīga ir videi draudzīga darbošanās. Tostarp – makšķerniekiem. Ceram, ka sadarbībā ar Zemkopības ministriju mums izdosies veicināt izpratni par atbildīgu un vidi saudzējošu makšķerēšanu.” 
 
Lai veicinātu šo izpratni, līdztekus Makšķerēšanas karšu izplatīšanai LLKC plāno organizēt arī sabiedrības informēšanas pasākumus, rīkojot kā informatīvus un izglītojošos seminārus profesionāļiem, tā popularizējot makšķerēšanu skolēnu un jauniešu auditorijā. Tas ļaus audzināt atbildīgus jaunos makšķerniekus un izglītot esošos, samazinot pārkāpumus makšķerēšanas jomā un vides piesārņojumu ūdenstilpju tuvumā. 
 
Agnese Neimane-Jordane, LLKC Zivsaimniecības nodaļas vadītāja: “Uzņēmumus, kuri ieinteresēti sadarbībā Makšķerēšanas, vēžošanas un zemūdens medību karšu izplatīšanas jomā, lūdzam vērsties LLKC, zvanot uz mobilo tālruni +371 29460886 vai sūtot e-pastu uz makskeresanaskarte@llkc.lv”.
Lēmums par turpmāku Makšķerēšanas karšu izplatīšanas tiesību nodošanu LLKC valdībā akceptēts šī gada novembrī, veicot grozījumus Ministru kabineta 2009. gada 11. augusta noteikumos Nr. 918 “Noteikumi par ūdenstilpju un rūpnieciskās zvejas tiesību nomu un zvejas tiesību izmantošanas kārtību”.
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski