Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Atpūta, hobiji

Distanču slēpošana

 Distanču slēpošana – viena no populārākajām ziemas sporta aktivitātēm, turklāt tai ir ļoti daudzi pozitīvi aspekti, kas ietekmē mūsu ikdienas labsajūtu.

 
 
 
kustības svaigā gaisā, kas pats par sevi jau ir patīkami..
 
vienīgais sporta veids, kas nodarbina visas lielās muskuļu grupas
 
fiziskā aktivitāte, ar kuru var nodarboties ne tikai labi sagatavotās trasēs, bet arī meža ceļos, taciņās, pļavās un pa omes kartupeļu lauku
 
starp citu, viena no veselīgākajām svara regulēšanas metodēm
 

 
Kas var nodarboties ar distanču slēpošanu?
 
Zems traumatisma rādītājs, saudzīgs locītavām (nav kustības ar triecieniem) viegli un ātri apgūstamas dabīgas distanču slēpošanas kustības ļauj jebkura vecuma cilvēkiem, cilvēkiem ar dažādiem fiziskās sagatavotības rādītājiem un interesēm ņemt dalību ziemas priekos.
 
Interesanti, ka daudzi kalnu slēpošanas instruktoru mudina vecākus  bērna pirmo pieredzi uz sniega apgūt distanču slēpošanā, jo tas ir vieglāk iemācāms, lētāks ekipējums un trases bez maksas.
 
Tikai retos gadījumos nodarboties ar distanču slēpošanu nevajadzētu-veselības problēmas, zems fiziskās sagatavotības līmenis. Pirms uzsākt kādu jaunu fizisko nodarbību, sazinieties ar savu ārstu.
 

Apmācība

 

4 līmeņu programmas

Tu noteikti esi novērojis, ka augsta līmeņa sportisti slēpo viegli, bez piepūles, un ka viņiem, iespējams, nemaz nav grūti. Kā to sasniegt? Treniņu procesā ar dažādiem slēpošanas tehnikas paņēmieniem kustību virzieni tiek veikti precīzi, lai nebūtu lieka spēka izšķiešana.

Tā vari slēpot arī Tu! Mēs esam par to pārliecināti!

Vispirms noskaidro, kāda līmeņa slēpotājs Tu šobrīd esi!

1. līmenis - nekad neesat slēpojis, un nu, vēlaties to izmēģināt (nodarbības tiek novadītas grupās vai individuāli)

2. līmenis - kaut kad sen esat dažas reizes slēpojis. Saprotat ap ko “lieta grozās”, slēpojat nepastāvīgi (nodarbības tiek novadītas grupās vai individuāli)

3. līmenis - slēpojat pastāvīgi, patīk slēpot, labprāt piedalītos tautas slēpojumos. Nav pietiekamu zināšanu slēpošanas tehnikā. Jums gribētos uzlabot savu slēpojumu, lai sadalot spēkus, slēpošana kļūtu ātrāka, ekonomiskāka (nodarbības tiek novadītas nelielās grupās vai individuāli)

4. līmenis - pastāvīgi piedalieties distanču slēpošanas vai biatlona sacensībās. Vēlaties sagatavoties Latvijas, Pasaules Kausa vai Olimpisko Spēļu līmeņa sacensībām. (nodarbības notiek individuāli un pēc individuāli sagatavotas programmas)

Nākamais solis - sazinies ar mums un noskaidro, kur  un kā Tev būtu visērtāk uzsākt treniņu procesu!

 

Vai zināji?

Distanču slēpošanu kā vienu no ziemas treniņu sagatavošanās veidiem izmanto vasaras izturības sporta veidi: orientieristi, trialonisti, riteņbraucēji, airētāji, arī motokrosisti, tādējādi uzturot sevi labā fiziskā formā cauru gadu. Nereti mēs viņus varam redzēt dažādu tautas slēpojumu dalībnieku rindās.

 
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski