Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Atpūta, hobiji

Ķemeru nacionālajā parkā notiks velobrauciens


Vasaras noslēgumā, atzīmējot Ķemeru nacionālā parka (ĶNP) 14. dzimšanas dienu, Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija 3. septembrī aicina interesentus piedalīties velobraucienā, lai mazliet sportiskā veidā uzzinātu ko vairāk par šajā teritorijā sastopamajām dabas vērtībām.

Sākums plkst. 11.00, tikšanās pie „Meža mājas” Ķemeros. Velopārgājienu vadīs administrācijas darbinieki, kas pasākuma dalībniekiem pastāstīs ko vairāk par ĶNP dabas daudzveidību un te sastopamajām dabas vērtībām. Kopējais velobrauciena garums ir aptuveni 25 km pārsvarā pa meža ceļiem, tāpēc maršruts uzskatāms par vidēji grūtu. Brauciena laikā paredzētas vairākas apstāšanās vietas, kur mazliet atpūsties un pārrunāt redzēto. Dalība pasākumā pašiem ar savu personīgo velosipēdu. Iespējama arī velosipēdu noma Ķemeru velonomā, kas atrodas Ķemeru stacijā. Sīkāka informācija par velonomas iespējām un velosipēdu rezervēšana pa tālruni 20257295 .

Dalība pasākumā ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam noteikti iepriekš pieteikties līdz 2.septembrim pa tālruni 26332786 . Pasākuma dalībniekus aicinām izvēlēties apģērbu atbilstoši laika apstākļiem. Līdzi jāņem ūdens, ar ko atveldzēties brauciena laikā un uzkodas pusdienām pasākuma noslēgumā. Laipni lūdzam!

Ilze Vanaga,
Dabas aizsardzības pārvaldes
Pierīgas reģionālā administrācija
Foto: K.Lapiņš

Avots: www.daba.gov.lv

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski