Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Atpūta, hobiji

Indulis Bekmanis (Rietumu-Delfin) uzvar Baltic Chain Tour 2.posmā un kļūst par kopvērtējuma līderi!

18.augustā norisinājās Baltijas daudzcienu velobrauciena „Baltic Chain Tour” 2.etaps ar startu Paņevežos un finišu Šauļos. 165 km distancē uzvarēja Latvijas pārstāvis Indulis Bekmanis. Uzvara Indulim palīdzēja tikt pie diviem kopvērtējuma līderkrekliem – baltā – kā labākajam jaunākajam braucējam, kā arī dzeltenā – kopvērtējuma līderkrekla!

Pilnīgi pretēji 1.etapa brauciena norisei, kad braucēji vairāk vai mazāk brauca vienā grupā ar nelieliem īslaicīgiem atrāvieniem, 2.etapā riteņbraucēji jau pašā sākumā sāka sadalīties vairākās grupās. Tuvojoties finišam, grupu kļuva arvien vairāk, tāpat kā laika atstarpe starp tām.

Iebraucot Šauļos un dodoties pilsētas 7 apļos kopā turējās Indulis Bekmanis, Gediminas Kaupas, Marts Ojavee, Raimondas Rumšas un Andris Vosekalns. Pēdējā aplī Indulim izdevās atrauties un finišēt ar laiku 3.48’49. 2.vietā atpaliekot par 5 sekundēm ierindojās Gediminas Kaupas, 3.vietā – atpaliekot no līdera par 9 sekundēm – Marts Ojavee.

Pateicoties lieliskam latviešu braucēju kopīgam darbam, Rietumu-Delfin braucējiem izdevās izcīnīt visus 4 kopvērtējuma līderkreklus. 19.augustā Rīgā uz starta stāsies ar dzelteno kopvērtējuma līderkreklu Indulis Bekmanis, ar zaļo aktīvākā braucēja līderkreklu – Armands Bēcis, ar punktoto kalnu karaļa līderkreklu – Andris Smirnovs (visi Rietumu-Delfin).

3.etaps norisināsies Latvijā piektdien, 19.augustā. Svinīgā komandu prezentācija notiks Rīgā, Doma laukumā plkst.13:00. Turpat plkst.14:00 svinīgo startu dos bijušais Pasaules čempions Romāns Vainšteins un pirmā Baltijas daudzcienu brauciena 1955.gada uzvarētājs Harijs Japiņš. Tehniskais starts tiks dots plkst.14:30 Krasta ielā pie lielveikala Sky. Finišs sagaidāms Siguldā ap plkst.18:00.


Inese Vīksnāne,
Igo Japiņa sporta aģentūra
 

 

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski