Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Atpūta, hobiji

Pirmo reizi Latvijā rīko veco velosipēdu svētkus Mazsalacā 28


Mazsalaca jau izsenis ir seno velosipēdu meka Latvijā, jo kur gan citur, ja ne Mazsalacā dzimuši tādi velosipēdu meistari kā Gustavs Ērenpreiss un Voldemārs Veide. Mazsalac ā velosipēds visos laikos ir bijis populārs transports un sporta veids. Šogad pilsēta to nolēmusi parādīt un pastāstīt Latvijas iedzīvotājiem un organizē pirmos veco velosipēdu svētkus Latvijā, 28.augustā Mazsalacā visas dienas garumā.

28. augustā Mazsalacā, pašā pilsētas centrā, jau no agra rīta gaisā sāks virmot īsta gadatirgus smarža - smaržos pēc dinģēšanās un saimniekošanas, īstām senatnes pērlēm un lauku labumiem. Tiks godāti divratainie draugi velosipēdi, pušķojot tos, un pušķojoties pašiem. Sev un citiem par prieku, tiks braukts velo parādē uz Skaņokalnu sadzirdēt, kā daba atbalsojas mūsos. Būs iespēja gan lēnu garu baudīt kultūru, gan aktīvi darboties foto-orientēšanās sacensībās vai sacensties velo ruļļu sacīkstēs. Kad gana sportots un kultūru baudīts, notiks kopīga mākslas darba radīšana – Veltījums velosipēdam, lai iemūžinātu kripatiņu gūtā prieka nebaltām dienām.

Pasākuma programma
8:00 Gadatirgus uz Rūjienas ielas
10:00 Pasākuma atklāšana.
10:00 Darbošanās radošajās darbnīcās - velo-foto stūrītis, velosipēdu pušķošanas darbnīca, velo remontdarbnīca, kopīgā mākslas darba veidošana (darbnīcas varēs apmeklēt visu pasākuma laiku).
12:00 Velo parāde – aicināts piedalīties ikviens interesents, īpašie viesi Latvijas Veclaiku divriteņu kluba pārstāvji retro tērpos
13:00 Fotoorientēšanās Mazsalacā.
13:00 Velo-ruļļu sacensības
17:00 Pasākuma aktivitāšu noslēgums.

Mazsalacas veco velosipēdu svētki norisināsies vienas dienas garumā un tos apmeklēt varēs ik viens interesents bez jebkādiem ierobežojumiem un maksas.

Sīkāka informācija par Mazsalacas veco velosipēdu svētkiem meklējama Mazsalacas novada mājas lapā: www.mazsalaca.lv, kā arī Facebook: Mazsalacas veco velosipēdu svētki.

Pasākumu organizē Mazsalacas novada pašvaldība, Latvijas Veclaiku divriteņu klubs un Ērenpreiss velosipēdu darbnīca, informatīvi atbalsta Radio 101Harijs Rokpeļņis,
Mazsalacas novada Tūrisma informācijas un uzņēmējdarbības centra vadītājs
 

uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski