Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Pasākumi

Pasākumi

Bauskas pilī tiks rādīta filma Robins Huds

 Bauskas pils ceremoniju zālē 2019. gada 12. aprīlī plkst. 18:00 rādīs piedzīvojumu filmu “Robins Huds”.

Nostāsts par meistarīgo angļu lokšāvēju un paukotāju, Robinu Hudu, līdz mūsdienu literatūrai, filmām, seriāliem un mūzikliem atceļojis no viduslaikiem. Balādes par Robinu Hudu pirmo reizi minētas 14. gadsimta angļu dzejnieka Viljama Lenglanda poēmā „Pērs Zemkopis”.
Leģendārais stāsts piedzīvojis vairākas ekranizācijas. Šo varoni ir spēlējis gan Kevins Kostners, gan Rasels Krovs. Šoreiz Robina Huda lomā ir Tarons Egertons.
Bauskas pils muzejs aicina noskatīties jaunāko šī stāsta ekranizāciju, 2018. gada ASV filmu. Šī filma ir pārsteidzoša ar tās režisora Oto Batērsta 21. gadsimta redzējumu un interpretāciju par leģendāro un daudziem zināmo stāstu.    
Filmas sižets: karā rūdījies krustnesis Robins no Lokslijas un viņa komandieris sarīko pārdrošu sacelšanos pret korumpēto Anglijas monarhiju. Aizraujošā piedzīvojumu filma piesātināta ar drosmīgiem varoņdarbiem, galvu reibinošām kauju ainām un mīlestību, kas stāv pāri laikiem.
Skatītājus aicinām ierasties laicīgi, lai izmantotu iespēju iepazīties ar kaujas ieročiem Bauskas pils muzeja ekspozīcijās.
 
Filmas režisors: Oto Batērsts
Lomās: Tarons Egertons, Džeimijs Fokss, Bens Mendelsons, Eva Hjūsona, Tims Minčins, Džeimijs Dornans un citi
Filmas treileris: https://ej.uz/kinovakars_Bauskas_pils
Filmas garums: 1 h 56 min
Uzmanību: filmu ieteicams skatīties no 12+ gadiem
 
 
Biļetes cena 3 EUR
Biļetes varat iegādāties Bauskas pils muzeja kasē un rezervēt pa tālr. 63923793, 63922280 vai e-pastu: bauskaspils@bauska.lv. Rezervētās biļetes jāizpērk ne vēlāk kā 30 min. pirms pasākuma.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Elīna Jegorova
Bauskas pils muzejs
T. +371 63923793
bauskaspils@bauska.lv
www.bauskaspils.lv
 
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski