Parakstīties uz jaunumiem
19 BAR VEIKALS
Pasākumi
  Mihaila Kaziņika starptautiskais konkurss Uzlecošās zvaigznes    Aizvadītā gada pasaules nozīmīgāko mākslas notikumu topos ierindojas pašmāju Rīgas biennāle    Maskavas Teātris Dienvidrietumos Rīgā izrādīs savu slaveno iestudējumu Meistars un Margarita    Sācies jauno izpildītāju konkurss -Ineses Galantes talanti    

Pasākumi

Piedāvājums beidzies

Melodiju serpentīns -2019. gada janvārī

 Jaunā koncertsērija Melodiju serpentīns 2019. gada janvārī ielūdz visu paaudžu latviešu mūzikas cienītājus kopā pavadīt sirsnīgus atmiņu vakarus VEF kultūras pilī. Vairākos koncertos, kas notiks no 4. līdz 20. janvārim būs iespēja atcerēties vai iepazīt no jauna dziesmas, kas tapušas latviešu estrādes ziedu laikos no 1958. līdz 1988. gadam.

 
20. gadsimta skaistākās latviešu estrādes melodijas, kas tapušas pirms 30, 40, 50, pat 60 gadiem, ļaus kavēties atmiņās par lielajiem dzīves notikumiem, kas risinājās skolas laikā. Koncertsērijas Melodiju serpentīns. Skolas gadi.’ programmā skanēs četrdesmit piemirstas, bet labi pazīstamas un populāras latviešu estrādes zelta fonda melodijas - Silavas valsis (1959), Atvadas vasarai (1969), Caur manu sirdi naivu (1975), Vasarnieku rudens (1979), Ar mīlestības pinekļiem (1981) Paņemt tevi aiz rokas (1983), un daudzas citas.
uz augšu   uz augšu

HoReCa nozares ziņas un raksti

Booking.com
Kurp doties pa Latviju Pasākumi Angliski Latviski Krieviski